FestivallerKocaeliKonserler

Ücretsiz Koliva Darıca Konseri – Darıca Trabzonlular Derneği 2. Gençlik Şöleni

oliva Darıca Darıca Trabzonlular Derneği 2. Gençlik Şöleni Konseri

Koliva 2010 yılında kurulmuş; Karadeniz müziği ile tanınmış İlhan Gülten, Caner Parlağı, Mehmet Erken, Barış Başural, Eren Başural ve Yasin Yiğit ‘ten oluşan müzik gurubudur. Türkçe, Gürcüce, Hemşince, Rumca, Megrelce ve Lazca şarkıları ile bilinmektedir. Gurup kendilerini Karadeniz ‘in bekçileri olarak tanımlamaktadır ve Karadeniz esintileri ile sevenlerine hitap etmektedir. “Yüksek Dağlara Doğru” ve “Nafile” gibi albümleri ile tanınmış gurup, bir çok Karadeniz şarkısını da yorumlamıştır. Vokalliğini İlhan Gülten ‘in yaptığı gurup, duygusal Karadeniz şarkıları ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ve Darıca Trabzonlular Derneğinin organize ettiği 2. Gençlik Şölenin ’de Koliva sahne alacaktır. Gecede Orhan Kanca ‘nın sunuculuğunda Karadeniz müziğinin yine çok sevilen ismi Samet Piyaleoğlu ‘da bir konser verecektir. Gelin konserle ilgili detaylara bir göz atalım.

Koliva Darıca Konseri Nerede?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin organizasyonunda 2. Gençlik şöleni kapsamında ve Darıca Trabzonlular Derneğince düzenlenen etkinlikte Karadeniz müziğinin sevilen gurubu Koliva ve Samet Piyaleoğlu sahne alacaktır. Dudayev Parkı Amfi Sahne ‘de gerçekleşecek olan konser, halka açık ve ücretsizdir.

Kolica Darı Konseri Ne Zaman?

Darıca Trabzonlular derneğince düzenlenen etkinlikte sahne alacak ünlü isimler gece boyu Karadeniz ‘in en sevilen şarkıları ile misafirlerine büyük bir müzik ziyafeti verecek. Sizlerde Karadeniz müziğine ilgi duyanlardansanız planlarınızı yeniden gözden geçirin ve 16 Eylül Cumartesi günü saat 19:00 ‘da başlayacak bu şölene mutlaka katılın. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz tatil, konser ve gezi gibi içerikleri araştırarak sizlerle paylaşıyoruz. Güncel bilgileri almak için bildirimlerinizi açarak web sitemizi takip etmenizi öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: İzmir Fuarı Konserleri – Çim Konserleri – Mogambo Geceleri Konserleri – Rock & More Sahnesi Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri