Konserler

Ekim Ayı Konserleri İçinde Yıldız Tilbe Konseri

Yıldız Tilbe Kimdir?

Türkiye’de en çok sevilen sanatçılardan biri olan Yıldız Tilbe ekim ayı konserleri kapsamında sahnede olacak. Yıldız Tilbe konseri sizi bekliyor.

Yıldız Tilbe Biyografisi ve Yıldız Tilbe Hakkında

16 Temmuz 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelen Yıldız Tilbe, Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından ve söz yazarlarından bir tanesidir. 1991 yılından bugüne kadar aktif bir sanatsal yaşamı olan Yıldız Tilbe, aynı zamanda halkın en sevdiği sanatçılar arasında yer almaktadır. İlgi çekici tarzı, müziğinin kalitesi ve daha birçok sevilen özelliği ile birçok konser verip hayranlarıyla buluşan Yıldız Tilbe ekim ayı konserleri kapsamında yeniden sahnelerde olacak!

Arabesk, fantezi, pop-folk ve Türk halk müziği türlerinde eserler çıkaran Yıldız Tilbe, 1991 yılında Sezen Aksu’nun vokalistliğini yaparak ünlenmeye başlamıştır. Konserlerinde ve albümlerinde Minik Serçe’nin vokalisti olan sanatçı, sonraları Sezen Aksu ile yollarını ayırmış ve İstanbul’un gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır. Daha sonra kariyerini değiştirecek bir ün kazanacağı programda, Cem Özer’in “Laf Lafı Açıyor” adlı programında solistlik yapmıştır.

yıldız tilbe

1994 yılına gelindiğinde Yıldız Tilbe’nin parlamasına sebep olacak “Delikanlım” adlı ilk albümünü yayınlamıştır. Bu albüm sayesinde parlayan sanatçı, daha sonraki sanatsal yaşamında birçok şarkıcıya şarkılar vermiştir. Lirik kalitesi ve müzik kalitesi, neredeyse ülkenin tamamına hitap edecek kadar güçlü olan Yıldız Tilbe, duruşu ve kendini sevdirmesini sağlayan çılgın tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hâlâ faal olarak konserler veren sanatçı, ekim ayı konserleri çerçevesinde ülkenin birçok noktasında konser vermeye devam ediyor. Siz de ekim ayı Yıldız Tilbe konseri için bilet alabilir ve eşsiz sanatçıyı görebilirsiniz.

Ekim Ayı Konserleri: Yıldız Tilbe Konseri Ne Zaman?

Yıldız Tilbe konseri için bilet almak istiyorsanız, birçok ayda Yıldız Tilbe konserleri olduğunu söyleyebiliriz. Ekim ayı konserleri için geçerli olacak bir uygulama olan Aşı Kartı zorunluluğu veya en geç 48 saat önce yapılmış PCR (Koronavirüs testi) testi zorunluluğu dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi. Konser alanına maskesiz girmenin yasak olduğunu ve HES kodu uygulamasının devam ettiğini söyleyelim.

Ekim ayı Yıldız Tilbe konseri için 6 yaşından küçüklerin bilete tabii olmadığı ve etkinliğe katılamayacağı da kurallar arasında. Konser alanına yiyecek ve içecek, kamera, ses cihazı alınmayacağını belirten yetkililer aynı zamanda alanda dezenfektan ve maske gibi virüsten koruyucu donanımların bulundurulacağını da açıkladı.

yıldız tilbe konseri

Ekim ayında yapılacak Yıldız Tilbe konseri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu içerisinde yapılacak ve konser, saat 21.15’te başlayacak. 11 Ekim 2021 pazartesi günü yapılacak olan konser, birçok Yıldız Tilbe hayranını ağırlayacak. Siz de Yıldız Tilbe seviyorsanız, şimdiden biletlerinizi alın!

İlginizi çekebilir: İstanbul’un Sokak Lezzetleri: En İyi 5 Lezzet

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri