Konserler

Birsen Tezer ve Jehan Barbur konseri ne zaman?

Birsen Tezer ve Jehan Barbur Konseri Nerede?

Birsen Tezer ve Jehan Barbur konseri için geri sayım başladı. Birsen Tezer & Jehan Barbur birlikte Eskişehir’de sevenleri ile buluşacak.

BİRSEN TEZER KİMDİR?

1965 yılında doğan Birsen Tezer, müzik ile daha ortaokul yıllarında tanışmıştır. 1982-1983 yılında Milliyet Liseler Arası şarkı yarışmasında derece elde etmeyi başararak dikkatleri üzerine çekmiştir. Hayatına müzik ile devam etmekte kararlı olan Birsen Tezer, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’na kazanarak devam etmiştir.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra profesyonel müzik kariyerine başlayan Tezer, müzik grupları ile İstanbul’da birçok mekanda şarkılar söylemiştir. 1998 yılında Bülent Ortaçgil ile birlikte “Kimseye Anlatmadım” isimli şarkıda düet yapmıştır. Ardından İlhan Şeşen ve Gürol Ağırbaş gibi ünlü sanatçılar ile birlikte çalışmıştır.

BİRSEN TEZER ŞARKILARI

Aşk Bu Değil

Balıkesir

Bilsen

Çal Kapımı

Çığlık Çığlığa

Değirmenler

Di Gel Yanıma

İstanbul

Seher Vakti

Sus Pus

JEHAN BARBUR KİMDİR?

1980 yılında Beyrut’ta dünyaya gelen Jehan Barbur, Lübnan asıllı bir Türk şarkıcı ve beste yazarıdır.  Üniversite eğitimi için Hatay’dan Ankara Bilkent Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesin’de Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazanarak gelmiştir. 2002 yılında profesyonel müzik yapmak için İstanbul’a gelen sanatçı, pop ve cazz türlerinde pek çok grupta vokalistlik yapmıştır.

Aynı zamanda evine yaptığı amatör stüdyosu ile şarkılarını kayıt alan Jehan Barbur, bir arkadaşı sayesinde Bülent Ortaçgil ile tanışmıştır. Bülent Ortaçgil’in şarkılarını çok beğenmesiyle Jehan Barbur’a referans olmuş ve Ada Müzik isimli yapım şirketi ile anlaşarak 2009 yılında ilk albümü “Uyan”’ı yayınlamıştır. Müzik severlerin takdirini kazanan başarılı sanatçı aynı yıl “Leyla” ve “Neden” isimli single şarkıları ile top 10 listesine girmeyi başarmıştır.

JEHAN BARBUR POPÜLER ŞARKILARI

Selvi Boylu Al Yazmalım

Gidersen

Kusura Bakmasınlar

Yeni Hayat

Öylesine

Kendine Zaman Ver

Seni Seviyorum

Olanlar Oldu

Sen Bir Aysın, O Yar Gelir

İki Keklik

BİRSEN TEZER & JEHAN BARBUR KONSERİ NE ZAMAN, NEREDE?

Birsen Tezer ve Jehan Barbur konseri için geri sayım başladı. Birsen Tezer ve Jehan Barbur 1 Aralık 2021 saat 20:00’da IF Performance Hall Eskişehir’de sevenleri ile buluşacak. İkilinin birlikte şarkı söyleyecekleri konserin bilet fiyatı 110 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Konsere gelecek misafirlerin en geç 48 önce yapılmış olan PCR testi sonucu ya da aşı kartını girişteki görevlilere göstermesi gerekmektedir.

Konser, salgın önlemleri kapsamında gerçekleşeceği için gelen misafirlerin konser esnasında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığı riske atacak tutum ve davranışlardan kaçınması önemle rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Can Kazaz konseri ne zaman? Can Kazaz Kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri