Konserler

Tuz Kral Eylül Ayı Konserleri ile Sahnede: Cem Adrian Konseri

Cem Adrian Kimdir?

Türkiye’nin en başarılı sanatçılarından biri olan Cem Adrian, eylül ayı konserleri kapsamında sahnede! Cem Adrian konseri biletlerinizi alın.

Cem Adrian Kimdir? Cem Adrian Hakkında

1980 yılında Edirne’de Cem Filiz adıyla dünyaya gelmiştir. Cem Adrian, sahne adını doğup büyüdüğü şehir olan Edirne’den almıştır. Edirne’nin antik çağlarda isminin Hadrianoupolis olduğu bilinmektedir. Bu isimden esinlenen Cem Adrian sahne adı olarak almıştır. Adrian, Demet Sağıroğlu tarafından Fazıl Say’la tanıştırılmıştır. Daha sonra Fazıl Say’ın daveti ile Cem Adrian, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesine girdi.

Cem Adrian, 2003 yılında Mystica grubu ile solist ve dansçı olarak çalışmıştır. 2005 yılının şubat ayına gelindiğinde ise Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım adlı ilk albümünü piyasaya sürmüştür. Cem Adrian, durmadan çalışarak ilk albümden bir yıl sonra 2006 yılında ikinci albümü olan Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti’yi dinleyenlerine sunmuştur. İkinci albümü 13 parçadan oluşur ve şarkı sözleri Cem Adrian’a aittir. Bu albüm onun büyük başarılarından biri olmuştur. Umay Umay, Denizhan ve Suicide albüme konuk olmuş isimlerdir.

cem adrian konseri

Eylül ayı konserleri ile Cem Adrian, hayranlarının ona hitap şekliyle Tuz Kral sahnede olacak. Siz de Cem Adrian konseri biletinizi alın ve bu eşsiz sesi dinleme şansına erişin!

Kendi tarzının yanında Cem Adrian 2008 yılında yaptı Essentials/Seçkiler adlı albümünde popüler türküleri yorumlayarak inanılmaz bir işe imza atmıştır. Daha sonraları yine 2008’de Emir, 2010’da Kayıp Çocuk Masalları, 2012’de Siyah Bir Veda Öpücüğü, 2013’te Şeker Prens ve Tuz Kral, 2014’te (Umay Umay’la birlikte) Cam Havli, yine 2014’te Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum, 2016’da Essentials/Seçkiler 2, 2017’de Tuz Buz, 2020’de Solmayan Şarkılar adlı birçok albüm yaparak Türkiye’deki en yetenekli ve üretken sanatçılar arasına adını yazdırmıştır.

Cem Adrian konseri, sevenlerini bekliyor!

Eylül Ayı Konserleri: Cem Adrian Konseri Ne Zaman?

Cem Adrian, birçok farklı şehirde sahne alan bir ses sanatçısı. Aktif olarak sahne alan sanatçının eylül ayı konserlerinden biri de Jolly Joker Kartal İstMarina’da yapılacaktır. Birçok bilet çeşidi ile yerinizi seçebilirsiniz. Eylül ayı konserleri ile Kartal İstMarina’da olacak olan Cem Adrian’ın konserine 18 yaş altı kişiler alınmayacak. Aynı zamanda Covid-19 pandemisi için alınması gereken önlemlere dikkat edilecek. HES kodu uygulaması ile alana girebileceksiniz.

cem adrian konseri

Jolly Joker Kartal İstMarina, İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi üzerindedir. Eylül ayı konserleri kapsamında yapılacak Cem Adrian konseri biletleri bitmeden satın almayı unutmayın!

Cem Adrian konseri, 25 Eylül 2021 Cumartesi günü yapılacak. Konser, 21.00’da başlayacak. Şimdiden iyi eğlenceler!

Ayrıca ilginizi çekebilir: Mor ve Ötesi Konseri: Ekim Ayı Konserleri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri