Konserler

Mehmet Erdem konseri ne zaman? Mehmet Erdem kimdir?

Mehmet Erdem Konseri Nerede?

Mehmet Erdem konseri için geri sayım başladı. Mehmet Erdem Antalya konserinde hayranları ile buluşacak.

MEHMET ERDEM KİMDİR?

1978 yılında Manisa’da doğan başarılı sanatçının memleketi Malatya’dır. Eğitim hayatında liseyi İzmir’de Fen Lisesi’ni bitiren Erdem, üniversite eğitiminde Boğaziçi Üniversite Makine Mühendisliği Bölümünü okumuştur. Müzik ile tanışması çocukluk yıllarına dayanan Erdem’in ilk çaldığı enstrüman 5 yaşındayken ailesi tarafından alınan mandolindir. Müzik aletleri çalmaktan keyif alan Mehmet Erdem, büyüdükçe bağlama, cümbüş ve ud çalmayı öğrendi.

Eğitim yıllarında bile müzikten hiç ayrılamayan Erdem, lise yıllarındayken birçok grupta vokalistlik ve enstrümanist olarak yer almıştır. 1999 yılında Kardeş Türkiler grubuna katılan Erdem, böylece profesyonel müzik kariyerine başlamış oldu. Öğrencilik yıllarını tamamladıktan sonra Mehmet Erdem, önemli müzisyenlerden cümbüş, perdesiz gitar, bağlama ve ud dersleri almaya başlamıştır. Aynı yıllarda Erdem, birçok sanatçının albümlerinde stüdyo müzisyenliği yaparak kariyerine devam etmiştir.

MEHMET ERDEM DİZİ VE FİLM MÜZİKLERİ

Müzik kariyerinin yanında ayrıca Mehmet Erdem; Leyla ile Mecnun, Kuzey Güney, Behzat Ç. ve Deliha 2 gibi dizi ve filmlerde konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Mehmet Erdem ilk önemli ödülünü 2008 yılında Özgür Akgül ile birlikte “Deli Deli Olma” filmi için yaptıkları film müziği ile Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi Film Müziği” ödülüne sahip olmuştur. Kariyerinde birçok dizi ve film müziği yapan Erdem; Kalpsiz Adam, Sınıf, Leyla ile Mecnun, Kalbim Seni Seçti, Avrupa Avrupa, Polis, Sizi Seviyorum, Çalgı Çengi ve Memleket Meselesi için özgün müziklere imzasını atmıştır.

MEHMET ERDEM’İN ALBÜMLERİ NELER?

Herkes Aynı Hayatta- 2012

Hiç Konuşmadan- 2013

Hepsi Benim Yüzünden- 2016

Neden Böyleyiz- 2018

Film ve Dizi Müzikleri- 2016

Olur O Zaman

MEHMET ERDEM’İN POPÜLER ŞARKILARI

Sensiz Ben Olamam

Acıyı Sevmek Olur Mu?

Ağlayamam

Kum Gibi (Akustik)

Olur Ya (Akustik)

Bir Elmanın Yarısı

Hara

Hakim Bey

Olur O Zaman

Hepsi Benim Yüzümden

MEHMET ERDEM KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Mehmet Erdem konseri için geri sayım başladı. Sanatçı 24 Kasım 2021 saat 20:00’da Antalya Heycanlı Sahne’sinde hayranları ile buluşacak. Bilet fiyatı ise VİP ikramlı 4 kişilik seçeneği 3080 TL, numarasız bistro fiyatı 168 TL ve kısıtlı görüş seçeneği 113 TL’dir.

MEHMET ERDEM KONSER KURALLARI

Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Konserden en az 48 saat önce PCR testi ya da aşı olanların aşı kartını görevlilere göstermesi zorunludur.

-Konser giriş alanında yapılan ateş ölçümlerinde 38 derece üstü çıkanlar konser alanına alınmayarak bilet iadesi yapılacaktır.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Begüm Obiz konseri ne zaman? Begüm Obiz kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri