Konserler

Sıla Konseri: Ekim Ayı Sıla Konseri Sevenlerini Bekliyor

Sıla Konseri Nerede?

Sıla konseri, sevenlerini ağırlıyor! İstanbul’da sahnede olacak olan Sıla’nın konser detaylarını sizlerle paylaşacağız. Şimdiden iyi eğlenceler.

Sıla Kimdir? Sıla Hakkında

1980 yılında doğmuş Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve bestecidir. Denizli’de doğan Sıla’nın doğum ismi Sıla Gençoğlu’dur. Bilgi Üniversitesi’nde caz eğitimi alan Sıla, uzun bir süre Kenan Doğulu’ya geri vokallik yapmıştır. 2007’de çıkardığı albümündeki “…Dan Sonra” şarkısıyla büyük bir hayran kitlesi toplayan Sıla, tarzı ve sesiyle hayranlarını büyülemeyi çok kısa sürede başarmıştır. Ekim ayında birçok yerde sahnede olacak olan sanatçının konserleri için biletler tükenmeden harekete geçin. Sıla konseri sevenlerini bekliyor!

sıla konseri

Kendi albümlerinde neredeyse tüm şarkılarının söz yazarlığını yapan Sıla, Efe Bahadır’la beraber çalışarak bu şarkıların bestelerini de yapıp albümlerini yapmıştır. Sıla bu bakımdan oldukça yetenekli bir sanatçı olarak Türkiye’nin en iyi sanatçıları listesine adını yazdırmayı çoktan başarmıştır. Sıla, bugüne kadar dört Altın Kelebek Ödülü ve yedi Kral TV Video Müzik Ödülü dâhil olmak üzere onlarca ödül kazandı. Sıla konseri, ekim ayı içinde sizlerle olacak.

İşte Sıla’nın her biri ayrı ayrı ses getiren albümleri:

  • Sıla (2007)
  • İmza (2009)
  • Konuşmadığımız Şeyler Var (2010)
  • Vaveyla (2012)
  • Yeni Ay (2014)
  • Mürekkep (2016)

Sıla Konseri Ne Zaman? Sıla Konser Takvimi

Sıla, ekim ayı içinde İstanbul’da sahnede olacak! Aşk şarkılarının vazgeçilmez seslerinden biri olan sanatçı, en güzel şarkılarıyla sevenleriyle buluşacak! 2021 yılının ekim ayında Sıla, her zamanki gibi sahnelerde olacak ve biletlerin çok erken tükendiğini söylemek mümkün. Konser alanına girmeden önce HES kodu uygulaması ve ateş ölçümü yapılacak. Aynı zamanda eylül ayında gelen pandemi kurallarına göre Aşı Kartı zorunluluğu olacak. Aşı Kartı yoksa, en geç 48 saat önceden yapılıp sonuçlanmış PCR testi de alana girebilmeniz için yeterli olacak.

Pandemi dönemi normalleşme sürecinde yapılan konserler arasında Sıla konseri, en ilgi çekici ve en çok hoşunuza gideceklerden bir tanesi. Ekim ayında da Sıla’nın konserleri olacak. Bu konserlerden biri de İstanbul’da olacak. İstanbul’da Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi Sıla konseri adresi olacak. Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, İstanbul’un Beşiktaş semtinde bulunmaktadır.

sıla konseri

Sıla’nın ekim ayı konseri 15 Ekim 2021 Cuma günü yapılacak. Konser alanına girişte ve konser sırasında maske ve mesafe uygulamasına dikkat edilecek. Sıla konseri, sevenlerine şahane vakitler yaşatacak. Şimdiden biletlerinizi alın.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Teoman Konseri: Ekim Ayı Bursa ve İstanbul Konserleri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri