AnkaraKonserler

Güler Duman Mogan Park Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Güler Duman Mogan Park Gölbaşı Konseri

Güler Duman Mogan Park Konseri; Güler Duman Türk halk müziğinin sevilen sesi, 1967 İstanbul doğumludur. Türk halk müziği sanatçısı, söz yazarı, besteci ve müzik öğretmenliği gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. İlk albümü 1980 yılında çıkan sanatçı sonrasında bir çok albüm çalışması yapmıştır. 1980 ‘deki ilk albümü henüz çocuk yaşta çıkardığı “Dost Garip” dir. Söz konusu albümü üç milyonu aşkın satış ile büyük çıkış yakalamıştır. Müzik kariyeri çok büyük başarılarla dolu olan Güler Duman Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Türk Halk Müziği severlere eşsiz bir akşam yaşatacak. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Yaz konserleri kapsamında bir çok ünlü isimi Ankara halkı ile buluşturdu. Devam eden konser fırtınası ile daha bir çok ünlü sanatçıyı Ankaralılarla buluşturmaya devam ediyor. Ayrıca Ankara’da bir diğer konser verecek olan Türk halk müziği sanatçısı da Sevcan Orhan, onunla ilgili tüm detayları da web sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi gelin hep birlikte Güler Duman konseri detaylarına bir göz atalım..

Güler Duman Mogan Park Gölbaşı Konseri Nerede?

Usta sanatçının vereceği konserle ilgili hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Güler Duman ‘ın Yaz Konserleri kapsamında vereceği konser Ankara Gölbaşı Mogan Parkta gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Güler Duman Mogan Park Gölbaşı Konseri Ne Zaman?

Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatacak olan Güler Duman, sevilen şarkılarıyla Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor. Gölbaşı Mogan Park’ta gerçekleşecek olan konser 26 Ağustos Cumartesi günü saat 20:30 ‘da başlayacaktır. Sizde Türk Halk Müziğine gönül verenlerdenseniz, planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi öneriyoruz. Zira böyle büyük bir üstad ile böyle bir müzik ziyafeti kaçmaz.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Dünyanın Merakla Beklediği Perseid Meteor Yağmuru İçin Geri Sayım Başladı

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri