AnkaraKonserler

Sevcan Orhan Haymana Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Sevcan Orhan Haymana Konseri

Sevcan Orhan 1982 İstanbul doğumlu Türk halk müziği sanatçısıdır. Çocuk yaştan itibaren müzikle iç içe olan sanatçı; solfej, bağlama ve nota eğitimi almıştır. Henüz lise yıllarındayken düzenlenen Liseler arası müzik yarışmasında üçüncü olmuştur. 2006 yılında bir evlilik geçiren Sevcan Orhan 2020 yılında boşanmıştır. Güzel sesi, yorumu ve bağlaması ile gönüllere taht kurmuş olan Sevcan Orhan bir çok sevilen şarkıyı seslendirmiştir. Bir dönem bir Televizyon kanalında sabah programı da sunan Sevcan Orhan aktif sanat hayatına devam etmektedir. Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Ankaralılara türkü dolu bir akşam yaşatacak olan Sevcan Orhan, konser hazırlıklarına devam ediyor. Aynı akşam Güler Duman ‘da Ankaralılarla buluşacak olup, konserle ilgili detayları web sitemizden ulaşabilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte Sevcan Orhan konseriyle ilgili detaylara göz atalım..

Sevcan Orhan Haymana Konseri Nerede?

Yaz konserleri kapsamında gerçekleşecek olan etkinlikle ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi hazırlıklarına devam ediyor. Ünlü sanatçı Ankaralılara unutulmaz bir gece ve eşsiz bir türkü ziyafeti verecek. Konser Haymana Cimcime Meydanında gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Sevcan Orhan Haymana Konseri Ne Zaman?

Türkü severler! Sevcan Orhan Haymana da akıllara kazınan türküler ile sizlere güzel bir akşam geçirmeyi vaat ediyor. 26 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20:30 başlayacak olan konseri izlemek için planlarınızı yeniden gözden geçirin. Zira bu türkü gecesini kaçırmak istemezsiniz. Şimdiden sizlere keyifli bir akşam diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz İstanbul Koro Festivali

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri