İstanbulKonserler

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ücretsiz – Maltepe Belediyesi Zafer Bayramı Konseri

Burcu Güneş Maltepe Konseri

Ünlü Türk şarkıcı Burcu Güneş, 12 Ağustos 1975’te İzmir Alsancak’ta doğdu. Kendisi de müzisyen olan babası Ali Güneş ile müziğe yatkın bir aileden gelmektedir. Sanatçı, özellikle Şirinyer ‘deki çocukluk yıllarında aile içinde çeşitli zorluklarla ve ayrılıklarla karşı karşıya kaldı. Ancak bu zorluklara rağmen henüz 7 yaşındayken anne ve babasının boşanmasının ardından babasıyla büyüdü. Yaşı ilerledikçe annesine duyduğu özlemi azaltmak için zor bir karar alarak annesiyle birlikte yaşamaya karar verdi. Bu kişisel zorluklara rağmen sanatçının olağanüstü nitelikleri ve Türk gençliğine örnek yaşam tarzı dikkatlerden kaçmadı. 2001 yılında kendisini Türkiye’deki genç nesillere rol model olarak tanıyan TAÇSAV kuruluşu, sanatçıyı “İdeal Türk Genç Kızı” unvanıyla onurlandırdı.

Babasının müzik geçmişi sayesinde müzik dünyasıyla çok genç yaşta tanışan yetenekli Burcu Güneş, henüz 12 yaşındayken ilk eserini besteleyerek dikkat çekici yeteneğini sergiledi. Sahne sanatları dünyasına yolculuğu, babasının mesleki bağlılığı nedeniyle İzmir’den Antalya’ya taşınmasıyla başladı. 13 yaşında ilk kez sahneye çıkan Burcu, yürekten gelen melodileriyle babasına serenat yaparken izleyenleri hayran bıraktı. Babasıyla işbirliği yaparak Dio, Trio gibi çeşitli müzik grupları ve orkestralar kurarak prestijli otel ve tatil köylerini büyüleyici caz ve pop müzik performanslarıyla süsledi. Bu gelişim yıllarında, Burcu’nun performanslarına katılma şansını yakalayanlar, onun güçlü vokaline ve genç yaşında sahip olduğu muazzam yeteneğe hayran kalmışlardı. “Siyah boğazlı beyaz kız” lakabı o dönemde sanatçıya uygun bir tanım olarak ortaya çıktı ve bu lakap dinleyicilerinden gördüğü şaşkınlık ve hayranlığı simgeliyordu. Maltepe Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Burcu Güneş konseri Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Burcu Güneş Maltepe Konseri Nerede?

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Burcu Güneş konseri Maltepe’de düzenlenecektir. 30 Ağustos’ta Maltepe’de gerçekleştirilecek olan konser halka açık ve ücretsizdir. Burcu Güneş hayranları tarafından yüksek heyecanla beklenen ve Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenecek olan konser, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ne Zaman?

Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen Burcu Güneş konseri, saat 21:00’da başlayacaktır. Etkinlik öncesinde, saat 20:00’da Maltepe Belediyesi önünden meşaleli yürüyüş yapılacaktır. Büyük konser için planlamalarınızı şimdiden yapmanızda fayda var.

Ayrıca bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: Mustafa Ceceli Pendik Konseri Ücretsiz – Anadolu Kahve Festivali Konserleri ve Aydilge Pendik Konseri Ücretsiz- Anadolu Kahve Festivali Konserleri

Daha fazla gezi ve ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri