Konserler

Yaşlı Amca konseri ne zaman? Yaşlı Amca konseri nerede?

Yaşlı Amca Müzik Grubu

Yaşlı Amca konseri için geri sayım başladı. Grup Antalya’da hayranları ile buluşuyor. Son zamanların en popüler rock gruplarından olan Yaşlı Amca konseri nerede ve ne zaman?

YAŞLI AMCA GRUBU KİMDİR?

Yaşlı Amca, ilkokuldan beri yakın arkadaş olan solist ve ritim gitarda Artun Özoğlu, bas gitarist Hüseyin Tosun ve lead gitarist, back vokal Sarper Sonbay tarafından 2012 yılında birlikte rock müzik yaparak albüm yayınlamaya karar vermelerin ardından kurulmuştur.

YAŞLI AMCA GRUBUNUN ÜYELERİ KİMLER?

Yaşlı Amca, 2012 yılında kurulduğunda Artun Özoğlu, Hüseyin Tosun ve Sarper Sonbay grubun kurucu üyeleri olarak yerleri aldı. Ardından gruba Numan Tancan katılmış olsa da bir süre sonra ayrılmıştır. Yerine Barış Kutlu gelmiştir. Şu an itibariyle Yaşlı Amca, dört kişiden oluşan bir rock grubudur.

YAŞLI AMCA’NIN ALBÜMLERİ

2012 yılında şarkılarını dijitalde kayıt altına alarak müzik kariyerine başlayan Yaşlı Amca, 2015 yılında müzik hayatındaki ilk resmi çalışması “Sabaha Kadar”ı yayınladı. Ardından 2016 yılında “Giderdi Hoşuma” ve “Ve Ben” isimli iki single yayınladı. Başlarda Youtube üzerinden kendi kanallarında şarkılarını yayınlamaya başlayan Yaşlı Amca, Youtube üzerinden tanınmasının ardından, kitlelere ulaşmayı başardı.

2017 yılında hayran kitlesi oluşmaya başlayan Yaşlı Amca, yapım şirketi ile anlaşarak, “Akşamüstü” albümünü sevenleri ile buluşturdu. 2018 yılında “Kafam Karışık” isimli single şarkılarını yayınladıktan sonra Yaşlı Amca’nın hayran kitlesinin artmasıyla beraber 2019 yılında “Anla Hain” ve “Götürün Beni” isimli iki single yayınlamıştır. 2020 yılında grup kendi ismini taşıyan “Yaşlı Amca” albümü ve “Kal Ki Adeta” isimli single şarkısını yayınlamıştır. 2021 yılında ise Yaşlı Amca “Hoş” ve “Sal Beni” isimli iki single şarkısını yayınlayarak müzik kariyerine devam etmektedir.

YAŞLI AMCA EN SEVİLEN ŞARKILARI

Yıldızlara Bak

Giderdi Hoşuma

Ve Ben

İstanbul Beyefendisi

Kediler ve Şarkılar

Kal Ki Adeta

Yakamoz Güzeli

Sal Beni

Keder

Kafam Karışık

YAŞLI AMCA KONSERİ NEREDE VE NE ZAMAN?

Yaşlı Amca, 24 Kasım 2021 saat 20:00’da hayranları ile buluşmak için Antalya Sponge Pub Lara’da sahne alacak. Bilet fiyatları kategori değişmekle birlikte 75 TL veya 60 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Koronavirüs önlemleri kapsamında tüm seyircilerin maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlar sergilememesi önemle rica olunur.

-Konser alanına girişte aşı olanların aşı kartını, olmayanların ise son 48 saat içinde yapılmış PCR testini kapıdaki görevlilere göstermesi gerekmektedir.

Sizin için önerdiğimiz bir başka konser: Ufuk Beydemir konseri ne zaman? Ufuk Beydemir kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri