Konserler

Ufuk Beydemir konseri ne zaman? Ufuk Beydemir kimdir?

Ufuk Beydemir Konseri Nerede?

Ufuk Beydemir konseri için geri sayım başladı. Ufuk Beydemir Uşak’ta hayranları ile buluşacak.

UFUK BEYDEMİR KİMDİR?

Çocukluğundan beri müzikle ilgilenen Ufuk Beydemir, henüz daha 16 yaşındayken bir kutlamada sahneye çıkarak şarkı söylemiştir. Beydemir sahnenin büyüsüne kapılarak şarkılar yazmaya başlamıştır. 17 yaşında Ay Tenli Kadın’ı yazmış ve 2016 yılında Sofar İstanbul’da bu şarkı söyleyerek şansını denemiştir.

Sofar İstanbul’da sergilediği “Ay Tenli Kadın” şarkısıyla çok beğenilmiştir. Buradaki performansıyla tanınmaya başlayan Ufuk Beydemir, müzik kariyerine başlama kararı almıştır. Bir dönem “Ay Tenli Kadın” o kadar çok popüler olmuştur ki müzik dünyasından olmayan birine göre listelere girmeyi başarmış, dizi müziği olarak kullanılmıştır.

UFUK BEYDEMİR’İN EĞİTİM HAYATI

14 Nisan 1992’de dünyaya gelen Ufuk Beydemir aslen Elazığlı’dır. Üniversite eğitimine Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar’da başlayan Beydemir, daha sonraları bu bölümde aradığını bulamamış ve bölümünü değiştirme kararı almıştır. Eğitim hayatını Gelişim Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulu Fakültesinde Antrenörlük Eğitimi okuyarak devam etmiştir ve bitirmiştir.

UFUK BEYDEMİR’İN ALBÜMLERİ NELER?

Ufuk Beydemir, 2016 yılında başladığı müzik kariyerinde yaptığı şarkılar ile milyonlarca kişiye ulaşmayı başararak “Ay Tenli Kadın” şarkısıyla Spotify’da 45 milyondan fazla dinlenmiştir. Müzik kariyerinde devam etmeyi isteyen Beydemir, 11 şarkıdan oluşan “Sevda Gibi” albümünü 2018 yılında hayranları ile buluşturmuştur. Aynı sene Beydemir, GQ Türkiye’nin Yılın Erkekleri yarışmasında “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni Ödülü’ne aday gösterilmiş ve üçüncü olmuştur.

Beydemir, 2019 sonbaharında ikinci albümü olan ve içinde 13 şarkıdan oluşan Kristal Oda’yı hayranları ile buluşturmuştur. Albümünün çıkış şarkısı olan “İşte Bir Anda” için etkileyici bir klip çekmiştir. Müzik eleştirmenleri tarafından ilk albümüne göre daha güçlü soundu olduğu belirtilen şarkısıyla kısa süre içerisinde hayranlarının ilgisini çekmeyi başarmıştır.

HOBİLERİ VE ETKİLENDİKLERİ

En büyük tutkusu müzik olan Beydemir, 1960 ve 1970’lerin Amerikan ve İngiliz rock gruplarından etkilenmiştir. 1990’ların grunge grupların Seattle çıkışlarının vokalinden ilham alarak kendi vokal tekniğinde uygulamıştır. Elazığ kökenli olmasıyla Türk Halk Müziği’ne ve Türk ozanlarıyla da ilgilenen Beydemir, ayrıca iyi bir plak koleksiyoneridir.

UFUK BEYDEMİR KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Ufuk Beydemir konseri için geri sayım başladı. Ufuk Beydemir, 24 Kasım 2021 saat 20:00’da Uşak Hayal Kahvesi’nde hayranları ile buluşacaktır. Bilet fiyatı 80 TL olan konsere katılmak isterseniz Biletix üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Koronavirüs önlemleri doğrusunda gerçekleşecek olan konserde maske, mesafe ve hijyen konularına katılımcıların riayet etmesi mecburidir.

Sizin için önerdiğimiz bir başka konser: Ayta Sözeri konseri ne zaman? Ayta Sözeri kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri