İstanbulKonserler

Gülşen Yenikapı Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

Gülşen Yenikapı Konseri

Gülşen Yenikapı Konseri; Gülşen Bayraktar, halk arasında Gülşen sahne adıyla tanınan, 24 Mayıs 1976 doğumlu ünlü Türk vokalist ve söz yazarıdır.

Gülşen Bayraktar, 29 Mayıs 1976’da İstanbul’un Fatih Mahallesi Çapa’da dünyaya geldi. Ordu’daki ailesinin son üyesiydi.

Üniversiteden ayrıldıktan sonra Türk halk müziği derslerine kaydolarak müzik becerilerini daha da geliştirmeye karar verdi. Farklı türleri keşfetme tutkusuyla, üç ay gibi önemli bir süre boyunca ünlü sanatçılar Çelik ve Bendeniz’e vokallik yaparak sektörde adını yavaş yavaş duyurmaya başladı.

Ayrıca 2015 yılında YouTube’da büyük bir popülerlik kazanarak platformda en çok izlenen Türk şarkıcı oldu. Başarısı bir sonraki yıl da artarak devam etti ve tek bir video klibi iki yüz milyon izlenme sayısını aşan ilk Türk şarkıcı oldu. Bu olağanüstü başarı, onun müzik endüstrisindeki önemli bir figür olarak konumunu sağlamlaştırdı. Kariyeri boyunca, altı Altın Kelebek ödülü ve dokuz Kral Türkiye Müzik Ödülü de dahil olmak üzere, muazzam yeteneğini ve geniş kapsamlı çekiciliğini sergileyen çok sayıda ödül topladı. Sanatçı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Yenikapı’da düzenleyeceği etkinliklerde konser verecektir.

Gülşen Yenikapı Konseri Nerede?

Gülşen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenleyeceği konserde sahne alacak. Popüler şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar için unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 30 Ağustos gecesi Yenikapı’da gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Gülşen Yenikapı Konseri Ne Zaman?

30 Ağustos gecesi Yenikapı’da gerçekleşecek kutlamalarda şarkıcı Gülşen de sahne alacak. Konserde Gülşen’in yanı sıra Güneş, Jabbar, Yaşlı Amca gibi sanatçılar da sevilen şarkılarını seslendirecekler. Büyük konser için planlamalarınızı şimdiden yapmanızda fayda var. Kapı seyircilere saat 14.00’da açılacak ve gece boyu birçok ünlü isim sahne alacaktır.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Mustafa Ceceli Pendik Konseri Ücretsiz – Anadolu Kahve Festivali Konserleri ve Aydilge Pendik Konseri Ücretsiz- Anadolu Kahve Festivali Konserleri

Daha fazla gezi ve ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalını ziyaret etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri