KonserlerMuğla

Simge Sağın Milas Atapark Gençlik Konseri 2023 Ücretsiz

Ücretsiz Simge Sağın Konseri

Simge Sağın Milas Atapark Gençlik Konseri 2023 Ücretsiz; Simge Sağın, Türkiye’nin önde gelen pop şarkıcılarından biridir ve ülkenin her yerinde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Simge, 2023 yılında Muğla‘nın Milas ilçesindeki Atapark’ta gençlik konseri verecek. Atapark, gençlerin bir araya gelip eğlenebilecekleri, sosyal etkinliklerin yapılabileceği güzel bir park olarak ön plana çıkmaktadır. Konser sahnesi için özel olarak hazırlanacak olan mekan, binlerce hayranı ağırlayabilecek kapasitededir. Simge Sağın, konserde en sevilen şarkılarını ve yeni çıkardığı parçaları seslendirecek ve Konser, gençlerin yanı sıra tüm yaş gruplarından müzikseverlere hitap edecektir. Simge Sağın hayranları, Atapark Gençlik Konseri 2023’ü heyecanla bekliyor. Yankı, Üzülmedin mi? ve Aşkın olayım gibi beğenilen eserlerini seslendirmesi beklenen konserde eşsiz bir müzik ziyafeti sevenlerini bekliyor. Bu unutulmaz gece için hazırlıklar devam ederken, gençler arasında büyük bir heyecan ve merak uyandırmış durumda.

Simge Sağın Konseri Saat Kaçta

Konserin organizasyonu, Muğla Milas Belediyesi tarafından yapılmaktadır. 18 Mayıs 2023 Perşembe günü Muğla’nın Milas ilçesinde Atapark Meydanında gerçekleşecektir. Konser 19 Mayıs Gençlik ve spor Bayramı kutlamaları kapsamında halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Konser saat 20.30 ‘de başlayacaktır. Tüm katılımcılara keyifli bir gece dileriz.

Bu yazımızda Simge Sağın Milas Atapark Gençlik Konseri 2023 Ücretsiz inceledik. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Aryıca bu yazımızda dikkatinizi çekebilir: Funda Arar Antalya 19 Mayıs Konseri 2023 Ücretsiz

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri