AnkaraKonserler

Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konserleri

Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri

Özgür Can Çoban 1994 yılında Kırşehir ‘de doğdu. Henüz 6 yaşında iken “Özgür Can Müzik Evinde” müzik hayatına ilk adımları attı. Lise öğrenimi esnasında Trt Müzik programlarında çalışmaya başladı. Trt ‘nin düzenlediği ses yarışmalarında birincilikler elde etti ve aynı yılda Trt Halk Müziği “Sözleşmeli Ses Sanatçısı” olarak göreve başladı. Genç yaşlarına rağmen bir çok başarı yakalayan Özgür Can Çoban, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği bir çok usta sanatçının da katıldığı “Ustalar Arasında” isimli etkinlikte yer alan en genç sanatçı olarak ödül aldı. Özgün Can Çoban Ankara Gölbaşı Belediyesinin; Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında sevenleri ile buluşacak. Konserle ilgili tüm detaylara gelin bir göz atalım..

Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri Nerede?

Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Özgür Can Çoban Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği etkinlikte sahne alacak. Türkü ziyafeti verilecek gecede, muhteşem yorumu ile türküye doyacaksınız. Konser Gölbaşı Atatürk Sahil Parkta gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri Ne Zaman?

Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında bir çok ünlü isim sahne alıyor. Gölbaşı sakinlerini Ağustos ayında gerçek anlamda bir müzik şöleni bekliyor, konser serisi içerisinde Zara ve Sefo ‘da sahne alacaklar. Bu konserlerle alakalı tüm detayı da Gezilinki.com ‘da bulabilirsiniz. Özgür Can Çoban konseri 29 Ağustos Salı günü saat 20:00 ‘da gerçekleşecektir. Keyifli bir akşam geçirmenizi diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Sevcan Orhan Haymana Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz KonserleriGüler Duman Mogan Park Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri