KocaeliKonserler

Buray Darıca Konseri Ücretsiz – Kocaeli Zafer Bayramı Konserleri

Buray Kocaeli Darıca Konseri

Buray Darıca Konseri; Buray Hoşsöz yada sahne adıyla bilinen Buray 1984 Lefkoşa doğumludur. Türk Pop müziğinin ünlü ismi, Üniversite öğrenimini müzik prodüksiyonu ve ses mühendisliği üzerine tamamlamıştır. Yurtdışında tanıştığı söz yazarı ve besteci olan Gözde Ançel ile bir çok şarkıya imza atmıştır. Ömür Gedik, Ferhat Göçer ve Selim Gülgören gibi bir çok ünlü isimde de besteleri bulunmaktadır. Eurovision elemelerinde finale kalan Buray, İngiltere ‘de Royal Alexandra Palace ‘de konser vermiştir. Yanayım isimli şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayn Buray, müzik hayatına devam etmektedir. Kocaeli Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında konser verecek olan Buray, Kocaeli halkına doyumsuz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor. Bu yaz Kocaeli Belediyesi Yaz Neşesi kapsamında verdiği konser fırtınasına 30 Ağustos Zafer Bayramı konseri ile konser fırtınasına devam ediyor. Gelin Buray konseri ile alakalı detaylara göz atalım..

Buray Kocaeli Darıca Konseri Nerede?

Kocaeli Belediyesinin düzenlediği konser ile 30 Ağustos Zafer Bayramı farklı bir heyecanla kutlanacak. Coşkuyla beklenen Zafer bayramını, konserler ve etkinliklerle şölene dönüştürmeyi hedefleyen Kocaeli Belediyesi vatandaşlarına unutulmaz bir gece vat ediyor. Buray konseri Darıca Millet Bahçesinde gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Buray Kocaeli Darıca Konseri Nerede?

Zafer Bayramını bu yıl Kocaeli halkı, verilecek konserlerle birlikte büyük bir çoşku ile kutlayacak. Etlinlik kapsamında Buray ‘dan sonra Fettahcan konseri ile de bu konser serisi tamamlanacak. Buray konseri; 29 Ağustos Salı günü saat 21:00 ‘da başlayacaktır. Konser için planlarınızı şimdiden yapmanızı öneriyoruz. Bu konserler kaçmaz! Fettah Can konseri içinde detaylı bilgiyi web sitemiz Gezilinki.com ‘dan öğrenebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri