İzmirKonserler

Kibariye Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Kibariye Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Bahriye Tokmak yada bildiğimiz sahne adıyla Kibariye 1960 Manisa doğumludur. Roman asıllı olan Kibariye Arabesk, Pop ve Fantezi müziğinin sevilen ismidir. 8 kardeşli bir ailenin kız çocuğu olarak Manisa Akhisar’da dünyaya gelen Kibariye, Ailesinin ekonomik sıkıntıları yüzünden hiç okula gidememiştir. Bir çok sanatçı konservatuvar mezunu olmasına karşın Kibariye tabiri caiz ise alaylıdır. Müzik kariyerine İzmir ‘de başlayan Kibariye, İzmir fuarı için gelen bir çok sanatçının dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Dönemin ünlü sanatçısı ve bestecisi Muzaffer Özpınar ‘ın İstanbul ‘da Stardust Gazinosunun sahibi olan Turgut Akyüz’e tavsiyesi ile İstanbul ‘a dinlemek üzere çağırılan Kibariye Turgut Akyüz’ün çok beğenmesi üzerine Stardust Gazinosunda sahne almayı başladı. Muhteşem sesi ve eşsiz yorumu ile kısa sürede gönüllerde taht kuran Kibariye, bir çok sinema filminde de rol aldı. “İllede Roman olsun”, “Gidemem”, “Ah İstanbul” ve “Can Veriyorum” gibi daha bir çok unutulmaz eseri seslendiren Kibariye, Menemen Belediyesinin organize ettiği ve Zafer bayramı kapsamında düzenlenen Kurtuluş Şenliği Konserleri etkinliğinde sahne alacak. Gecede en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Kibariye’yi Menemen halkıda dört gözle bekliyor. Gelin Kibariye konseri ile ilgili tüm detaylara bir göz atalım.

Kibariye Menemen Konseri Nerede?

Arabeskin Sultanı lakaplı Kibariye Menemen sakinleri ile buluşmak için hazırlıklarına devam ediyor. Gecede Kibariye’nin unutulmaz eserleri ile Menemen halkını eşsiz bir müzik ziyafeti bekliyor. Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek konser halka açık ve ücretsizdir.

Kibariye Menemen Konseri Ne Zaman?

Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen Kurtuluş Şenliği Konserleri bu yılda bir çok ünlü isimi ağırlıyor. 1-9 Eylül tarihleri arasında planlanan konser takviminde sahne alacak sanatçıların konserleriyle ilgili tüm detayları web sitemiz Gezilinki.com ‘da bulabilirsiniz. 7 Eylül Çarşamba günü saat 20:00 ‘da sahne alacak Kibariye konserini kaçırmamanızı öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ece Seçkin Gençlik Parkı Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri