İzmirKonserler

Ücretsiz Funda Arar İzmir Fuarı Konseri – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Funda Arar İzmir Fuarı Çim Konserleri

Funda Arar 1975 Ankara doğumlu Türk Pop Müziği sanatçısıdır. Türkiye Video Müzik ödülü ve Altın Kelebek dahil bir çok ödül almıştır. İstanbul Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur, mezuniyet sonrasında müzik öğretmenliği ve sahne çalışmaları yapmıştır. Funda Arar “Alagül” albümü ile büyük bir çıkış yapmıştır ve Erkin Koray ‘ın “Arapsaçı” şarkısını yorumlayarak gündeme damgasını vurmuştur. Hafıza, Bağışla, Rüya Gibi ve Aşk olsun gibi single çalışmaları ile Türk Pop müziğinde yerini sağlamlaştırmıştır. İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği ve Folkart ana sponsorluğunda düzenlenen Çim konserleri kapsamında 1-10 Eylül tarihleri arasında bir çok ünlü isim sahne alacaktır. Funda Arar ‘da eşsiz sesi ve yorumu ile Çim Konserlerine ayrı bir keyif katacak. Konser hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, gelin Funda Arar konseriyle alakalı tüm detayları inceleyelim..

Funda Arar İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Fuarı Çim Konserleri kapsamında düzenlenen Funda Arar Konseri, Kültürpark Çim Alanda gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarı girişleri bu yıl için Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL olarak belirlenmiştir. Fuar girişleri İzmirim kart ile olacaktır.

Funda Arar  İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

Bir çok eğlenceli ve renkli aktivitelerle Fuara ayrı bir keyif katılıyor. Çim konserleri de bu kapsamda çok önemli bir etkinlik olarak ön plana çıkıyor. Funda Arar konseri 7 Eylül Perşembe günü saat 21:00 ‘da gerçekleşecektir. Sizlerde bu müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız 7 Eylül tarihindeki planlarınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz gezi, ücretsiz konser vb. içerikleri araştırarak sizlerin bilgilerine sunuyoruz. Güncel ücretsiz gezi ve konserlerle alakalı sizlerde bilgi sahibi olmak istiyorsanız bildirimlerinizi açarak, güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Daha fazla tatil ve gezi fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri