FestivallerİstanbulKonserler

Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri

Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü konseri; 2011 yılının Mayıs ayında Engin Sevik ve Kaan Boşnak bir araya gelerek Yüzyüzeyken Konuşuruz adıyla bilinen sıra dışı bir alternatif rock grubunu kurdular. Yaratıcı enerjisini kendi yürek hoplatan şarkılarını kaydedip yayınlamaya adayan Kaan Bosnalı için her şey solo bir proje olarak başladı. Seyircinin yeteneğinin farkına varması ve onu büyük bir ilgi ve hayranlıkla karşılaması onu sevindirdi. Grubun popülaritesi arttıkça müzikal ufuklarını genişletmeleri ve daha dinamik bir sound yaratmaları gerektiği ortaya çıktı. Bu, Yüzyüzeyken Konuşuruz ‘a son ve eksiksiz şeklini vermek için Engin ve Kaan ile güçlerini birleştiren Can Kalyoncu, Can Tunaboylu ve Baran Ökmen adlı üç inanılmaz yetenekli kişinin ortaya çıkmasına yol açtı. Grup, yolculukları boyunca her biri kendi benzersiz yeteneğini karışıma katan çok sayıda yetenekli müzisyenle işbirliği yapma şansına sahip oldu. Bu işbirlikleri, sürekli büyüyen hayran kitlesini geliştirmeye ve büyülemeye devam ettikçe müziklerinin derinliğine ve zenginliğine katkıda bulundu.

Bostancı Gösteri Merkezi, 7 Nisan 2019’da bugüne kadarki en anıtsal solo konsere tanıklık etti. 5000 kişilik muhteşem kalabalık, büyüleyici performansa tanıklık etti. Bu heyecan verici etkinliğin özünü yakalayarak, konseri titizlikle kaydederek 25 Ekim 2019’da tüm dünyaya duyurdular ve hayranlara o unutulmaz gecenin büyüsünü yeniden yaşattılar. Yaratıcı yolculuklarına devam ederek New York’un Red Bull Müzik Stüdyoları’nın kalbinde inanılmaz bir müzik yolculuğuna çıktılar. Analog formatta titizlikle hazırlanan bu büyüleyici parça, nihayet 10 Ocak 2020’de sadık hayran kitlesinin meraklı kulaklarına sunuldu. Yüzyüzeyken Konuşuruz 2 Eylül gecesi Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenleyeceği 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinde sahne alacak.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri Nerede?

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Beylikdüzü Belediye’sinin düzenleyeceği 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinde sahne alacak. Herkes tarafından bilinen şarkılarından oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar için unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 2 Eylül gecesi Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri Ne Zaman?

2 Eylül gecesi Beylikdüzü ‘nde gerçekleşecek olan bu konser, saat 21.30’da başlayacak. Büyük konser için planlamalarınızı yapmanızda fayda var.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Gülşen Yenikapı Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri ve

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ücretsiz – Maltepe Belediyesi Zafer Bayramı Konseri

Daha fazla ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri