AnkaraFestivallerKonserler

Ücretsiz Semicenk Çubuk Konseri – Çubuk Fest 16. Çubuk Kültür ve Turşu Festivali Konserleri

Semicenk Çubuk Fest Konseri

Cenk Baş yada sahne adıyla bildiğiniz Semicenk 1998 Ordu doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, bestecisi ve söz yazarıdır. 2019 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile ilk kez şöhret basamaklarına adımını atan Semicenk, “Yüzü Tanıdık Değil” ve “Kalbim Usandı” gibi parçalarla müzik hayatına başladı. 2021 yılında “Düser Aklıma” isimli teklisi ile de adından çok söz ettirdi. Sosyal ortamlarda bu şarkı 100 milyondan fazla izlenme ile rekorlar kırdı. Daha sonra ise Funda Arar ile yaptığı düeti “Al Sevgilim” şarkısı da bazı platformlarda aylık bir milyondan fazla dinlendi. Bir çok ünlü isimle de düeti olan Semicenk özellikle gençler tarafından çok sevilen ve dinlenen Pop şarkıcısı oldu. Çubuk Belediyesinin Organize ettiği Çubuk Fest, Uluslararası 16. Çubuk Kültür ve Turşu Festivali kapsamında sahne alacak Semicenk, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Festival kapsamında bir çok ünlü isimde konser verecek, konserlerin yanı sıra bir çok eğlenceli aktivite de Çubuk sakinleri için hazırlandı. 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festivali Çubuk sakinleri dört gözle bekliyor! Gelin Semicenk Konseri detaylarına göz atalım.

Semicenk Çubuk Konseri Nerede?

Çubuk Belediyesinin her yıl düzenlediği Çubuk Fest kapsamında sahne alacak Semicenk, gecede en sevilen şarkıları ile Çubuk sakinlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Çubukabad Parkında düzenlenecek konser, halka açık ve ücretsizdir.

Semicenk Çubuk Konseri Ne Zaman?

16. Uluslararası Turşu Festivali kapsamında düzenlenen gecede sahne alacak bir çok ünlü isimden bir tanesi de Semicenk. 8 Eylül Cuma günü saat 22:00 ‘da sahne alacak Semicenk konserini kaçırmamanızı öneriyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz konser, etkinlik ve gezi gibi konuları araştırarak beğeninize sunuyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Muazzez Ersoy Akhisar Konseri Ücretsiz – Zafer Haftası Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri