İzmirKonserler

Fatma Turgut Alsancak Konseri Ücretsiz – 30 Ağustos İzmir Konserleri

Fatma Turgut Alsancak Gündoğdu Meydanı Konseri

Farma Turgut 1984 Aydın doğumlu Şarkıcı ve söz yazarıdır. 2007 yılında Model adını alan “A Due Carmen” isimli rock grubuna katıldı. Model ile birlikte “Perili Sirk”, Levla’nın Hikayesi” ve “Diğer Masallar” isimli albümleri çıkarmıştır. “Diğer Masallar” albümündeki “Değmesin Ellerimiz” ve “Buzdan Şato” şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü ve büyük çıkış yakaladı. Daha sonra Model gurubu ile birlikte birçok jingle ve reklam müziğide seslendirdi ve 2016 yılında Model gurubundan ayrıldı. Şu sıralarda ise Solo olarak müzik kariyerine devam etmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos zafer bayramı kapsamında düzenlendiği konser serisinde Fatma Turgut ‘da sahne alacak. Bu yılda İzmir’in bir çok yerinde 30 Ağustos kapsamında konserler düzenlenecektir. Gelin Fatma Turgut konserinin detaylarına bir göz atalım..

Fatma Turgut Alsancak Konseri Nerede?

İkimizden biri, Öpme beni ve Sen diyorum gibi sevilen şarkıları ile akıllara kazınan Fatma Turgut, 30 Ağustos konserleri kapsamında düzenlenen ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği akşamda sahne alacaktır. Konser Alsancak ‘da Gündoğdu Meydanında gerçekleşecektir.

Fatma Turgut Alsancak Konseri Ne Zaman?

İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konserde Fatma Turgut İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Sevilen şarkıları ve üstünde sahne performansı ile konser akşamında eğlence garanti! Sizlerde bu müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız planlarınızı ve programlarınızı 30 Ağustos Çarşamba günü saat 22:30 ‘da başlayacak Fatma Turgut konserine göre yeniden gözden geçirin. Şimdiden keyifli akşamlar diliyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz gezi, konser, festival vb. içerikleri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Mehmet Erdem Beykoz Konseri Ücretsiz – Beykoz Çayır Festivali Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri