KonserlerManisa

Muazzez Ersoy Akhisar Konseri Ücretsiz – Zafer Haftası Konserleri

Muazzez Ersoy Akhisar Zafer Haftası Konserleri

Hatice Yıldız Levent yada bildiğimiz sahne adıyla Muazzez Ersoy, 1958 Edirne Uzunköprü doğumludur. Devlet sanatçısı ünvanlı bulunan ve Klasik Türk Müziği, Arabesk Müzik ve Fantezi Müziğinin duayen ismi, güzel sesi ve eşsiz yorumu ile dinleyenlerinin gönlünde taht kurmuştur. Kariyerinde bir çok ödül ve başarılar bulunan Ersoy, kariyerine 1982 yılında Pembe Köşk Gazinosunda sahne alarak başladı. Nostalji serisi albümleri satış ve dinlenme rekorları kıran Muazzez Ersoy, özellikle nostaljik şarkıları yeniden yorumlaması ile ön plana çıkmaktadır. Akhisar Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında, Kurtuluş Haftası Konserlerinde sahne alacak ünlü isimlerden biride Muazzez Ersoy ‘dur. Güzel sesi ve eşsiz yorumu ile sevenleri ile buluşacak olan Muazzez Ersoy konseriyle ilgili tüm detayları göz atalım..

Muazzez Ersoy Akhisar Konseri Nerede?

Akhisar Belediyesinin düzenlediği organizasyon gecesinde sahne alacak Ersoy, konserle ilgili tüm hazırlıklarına devam ediyor. Unutulmaz bir müzik ziyafeti verilecek akşamda, Akhisarlılar bir çok ünlü isim ile buluşacak. Akhisar Belediyesi Gölet Konser Alanında gerçekleşecek etkinlik, halka açık ve ücretsizdir.

 Muazzez Ersoy Akhisar Konseri Ne Zaman?

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında gerçekleşecek Zafer Haftası Konserlerinde Hayko Cepkin ve Sıla ‘da sahne alacaktır. 4 Eylül Pazartesi saat 21:00 ‘da gerçekleşecek Muazzez Ersoy konserini kaçırmamanızı öneriyoruz. Eğer bu akşamda planladığınız bir şeyler varsa yeniden gözden geçirin. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz konser, gezi ve tatil içerikleri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Güncel konser vb. Bilgileri kaçırmamak için bildirimleri açarak web sitemizi takip etmenizi öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Norm Ender Bağcılar Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Konseri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri