FestivallerİstanbulKonserler

Mustafa Ceceli Pendik Konseri Ücretsiz – Anadolu Kahve Festivali Konserleri

Mustafa Ceceli Pendik Konseri

Mustafa Ceceli konseri; Mustafa Ceceli, 2 Kasım 1980’de Ankara’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi ise Rumen asıllı olup Türkiye’ye göç etmiştir. Ailesi onun müziğe olan tutkusunu küçük yaşlardan itibaren fark etti ve 6 yaşındayken piyano dünyasıyla tanıştı. Ailesinin desteğinden cesaret alarak kendini becerilerini geliştirmeye adadı ve iki yıl boyunca özenle piyano eğitimi aldıktan sonra öğretmeni, olağanüstü yeteneğinin ve potansiyelinin farkına vararak konservatuar eğitimi almasını önerdi.

Mustafa Ceceli henüz 8 yaşındayken TRT’de yayınlanan Köy Doktoru adlı popüler dizide oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı buldu. Bu deneyim oyunculuk kariyerinin başlangıcı oldu ve toplam 13 bölümde rol aldı. Oyuncu olarak büyümeye ve gelişmeye devam eden Ceceli ‘nin yetenekleri UNICEF tarafından fark edildi ve bu ünlü uluslararası kuruluş için özel olarak hazırlanan ‘Can Suyu’ adlı düşündürücü bir filmde rol aldı. Bu dikkate değer fırsat, Ceceli ‘nin yalnızca oyunculuk becerilerini geliştirmesine değil, aynı zamanda dünya çapındaki çocukların yaşamlarında olumlu bir etki yaratmayı amaçlayan bir amaca katkıda bulunmasına da olanak tanıdı.

Lise yıllarında amatör olarak şarkı aranjmanları dünyasına daldı. 2003 yılına gelindiğinde müzik yolculuğuna yeniden başladı. Dört yıl sonra Enbe Orkestrası’nın albümünde konuk sanatçı olma ayrıcalığına sahip oldu ve Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Unutamam” ‘ı seslendirdi. Ertesi yıl ilk teklisi “Limon Çiçekleri” ile dinleyicilerle buluştu. 2009 yılında kendi adını taşıyan ilk albümü “Mustafa Ceceli ‘yi çıkardı ve ona MÜ-YAP ‘tan hak ettiği altın plak ödülünü kazandırdı. Kendi albüm projelerinin yanı sıra aranjman becerileriyle çeşitli albümlere de katkıda bulundu.

Mustafa Ceceli Konseri Nerede?

Mustafa Ceceli, 3. Anadolu Kahve Festivali Konserleri etkinliği kapsamında düzenlenen konserde dinleyicilerine eğlencesi bol ve harika bir konser gecesi yaşatacak. Popüler şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar için unutulmaz bir etkinlik yaşatmaya geliyor. 27 Ağustos Pazar günü Pendik Sahil ‘de gerçekleşecek bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Mustafa Ceceli Konseri Ne Zaman?

Merakla beklenen Mustafa Ceceli konseri 27 Ağustos’ta saat 21:00’de başlayacak. Mustafa Ceceli’nin eşsiz yorumu ve şarkılarıyla harika bir gece geçirmek istiyorsanız planlarınızı bu doğrultuda yapın.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Aydilge Pendik Konseri Ücretsiz- Anadolu Kahve Festivali Konserleri  ve Muazzez Ersoy Menemen Konseri Ücretsiz – 4. Bozalan İncir Festivali Konserleri

Daha fazla gezi ve çeşitli içerik için Gezi Linki Youtube kanalını ziyaret etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri