FestivallerİstanbulKonserler

Aydilge Pendik Konseri Ücretsiz- Anadolu Kahve Festivali Konserleri

Aydilge Pendik Konseri

Aydilge Pendik Konseri; Kiraz Mevsimi, Aşk Paylaşılmaz, Yangın var gibi şarkılarıyla ünlenen Aydilge, 25 Haziran 1979’da dünyaya geldi. Pek çok yeteneğe sahip olan Aydilge, yalnızca olağanüstü bir şarkıcı-söz yazarı değil, aynı zamanda başarılı radyocudur. Yaratıcılığın önemli olduğu bir evde büyüyen Aydilge’nin annesi ünlü bir şair ve babası ünlü bir doktordur. Sanatsal beceri ve entelektüel beslenmenin had safhada olduğu bu evde Aydilge, sanatçı yönünü keşfederek büyümüştür.

Aydilge, henüz sekiz yaşındayken oldukça zorlu geçen TRT Ankara Radyosu Çocuk Korosu sınavlarını kazanarak olağanüstü yeteneğini ve müzik sevgisini hem anne babasına hem de jürilere sergiledi. Bu noktadan sonra bir radyo sanatçısı olarak sanat kariyerine başladı ve Türkiye’nin ilk Türk Sanat Müziği çocuk korosunun ayrılmaz bir parçası oldu. Bu inanılmaz fırsat, Aydilge’nin 15 yaşına gelene kadar müzikal yeteneklerini beslemesine ve becerilerini geliştirmesine olanak sağladı.

2006 yılında burs desteğiyle Başkent Üniversitesi’nde eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra sadece kendi bölümünde değil, tüm üniversitede birincilikle mezun olmanın gururunu yaşadı. Olağanüstü akademik performansı ile İstanbul Üniversitesi’nde Radyo-TV-Sinema alanında yüksek lisansını tamamlayarak prestijli “İletişim Uzmanı” unvanını kazandı. Kariyeri boyunca, kendisine önemli bir kitle kazandıran bir dizi başarılı solo albüm çıkardı. Kendine özgü tarzıyla tanınan şarkı, başarılı bir kariyere sahiptir.

Aydilge Konseri Nerede?

Aydilge, 3. Anadolu Kahve Festivali Konserleri etkinliği kapsamında düzenlenen konserde dinleyicilerine sınırsız bir eğlence gecesi yaşatacak. Popüler şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar harika bir akşam geçirecek. Siz de bu harika etkinliğe katılabilirsiniz. 26 Ağustos Cumartesi akşamı Pendik Sahil’de gerçekleşecek bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Aydilge Konseri Ne Zaman?

Merakla beklenen Aydilge konseri 26 Ağustos’ta saat 21:00’de başlayacak. Kendinizi bu olağanüstü konserin büyüleyici deneyimine hazırlamak için planlarınızı buna göre dikkatlice düzenlemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca Anadolu Kahve Festivali konser serisi, diğer sanatçıların katılımıyla da devam edecektir. Daha fazla bu ve bunun gibi konser vb. haberler için Gezi Linki sayfasını takipte kalmaya devam edin. Çok sayıda olağanüstü performansa tanık olmak için bu benzersiz fırsatı kaçırmamanızda fayda var. Gezi Linki sizler için birçok ücretsiz konser ve gezi içeriği araştırmaktadır. Günceli etkinlik ve gezi içeriği için bizi takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Tolga Çandar Güllük Konseri Ücretsiz – 30 Ağustos Milas Konserleri  ve

Bilal Sonses Milas Konseri Ücretsiz – 30 Ağustos Konseri

Gezi Linki Youtube kanalımıza göz atarak daha fazla içeriğe anında erişebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri