KonserlerMuğla

Tolga Çandar Güllük Konseri Ücretsiz – 30 Ağustos Milas Konserleri

Tolga Çandar Güllük Konseri

Tolga Çandar Ege müziğinin usta sesi ve Türk halk müziği sanatçısı. 1959 Milas doğumlu olan Tolga Çandar özellikle Ege türküleri ve Efe Türküleri ile sevilen isim olarak ön plana çıkmaktadır. Ortadoğu teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu Tolga Çandar evli ve Karya Çandar isminde birde oğlu vardır. Tolga Çandar Harman, Türküleri Egenin, Türküden Şarkıya, Sen Türkülerdesin, Kar Yangını, Sular Gibi, Aşikar, Muğla Türküleri, Doğu, Sarı Zeybek ve Güzel İzmir isimli albümleri ile müzik kariyerini sürdürmektedir. Milas Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlediği konserler serisinin birtanesi olan Tolga Çandar konseri, hemşerileri tarafından dört gözle beklenmektedir. Milaslı olması nedeniyle konserin ayrı bir özelliği var. Gelin konserle ilgili tüm detaylara göz atalım..

Tolga Çandar Güllük Konseri Nerede?

30 Ağustos Zafer bayramı kapsamında bir çok ünlü Milas Belediyesinin organizasyonu kapsamında konser verecektir. Bunlar Bilal Sonses ve Tolga Çandar konserleri ön plana çıkmaktadır. Güllük Belediye Meydanında gerçekleşecek konserle ilgili tüm hazırlıklar devam ediyor. Milas sakinleri hemşerileri Tolga Çandar konserini ayrı heyecanla beklemekte!

Tolga Çandar Güllük Konseri Ne Zaman?

Milas Belediyesinin düzenlediği ve organize ettiği konser 30 Ağustos Çarşamba günü saat 21:00 ‘da başlayacak olup, halka açık ve ücretsizdir. Tüm Milas halkı davetlidir. Sizde bu konseri kaçırmak istemiyorsanız şimdiden planlarınıza ve programlarınıza yeniden bir göz atın.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Derya Bedavacı Sincan Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu