KonserlerMuğla

Bilal Sonses Milas Konseri Ücretsiz – 30 Ağustos Konseri

Bilal Sonses Milas 30 Ağustos Konseri

Tük pop müziğinin son zamanlarda yetiştirdiği önemli seslerden Bilal Sonses, 1993 İstanbul doğumludur. Şarkıcı olmasının yanı sıra söz yazarıdır ve albümündeki bir çok şarkının sözleri kendine aittir. İçimden gelmiyor, İçimdeki sen ve Sevme gibi eserleri akıllara kazınan bazı şarkılarıdır. Fizy müzik ödülleri ve Altın Kelebek en iyi Arabesk ve Fantezi müziği erkek şarıcısı ödüllerini de alan Bilal Sonses, müzik dünyasına damga vurmaya devam ediyor. Milas Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlediği konserlerden bir tanesi de Bilal Sonses konserdir. Güzel sesi ve etkileyici yorumu ile Milas halkına doyumsuz bir müzik ziyafeti verecek olan şarkıcıda konser hazırlıkları devam ediyor. Gelin hep birlikte konser detaylarına bir göz atalım..

Bilal Sonses Milas Konseri Nerede?

Milas Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında organize edilen konser, Milas Atapark Meydanında düzenlecentir. Konser halka açık ve ücretsizdir. Sizde plan ve programlarınızı şimdiden Bilal Sonses konserine göre yeniden düzenleyin ve bu güzel müzik ziyafetini kaçırmayın..

Bilal Sonses Milas Konseri Ne Zaman?

Milas sakinlerinin merakla beklediği konser için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Hasbelkader ve akıllara kazınmış diğer şarkıları ile Bilal Sonses konserini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 30 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşecek konser saat 21:00 ‘da başlayacaktır. Gezilinki.com olarak sizler için herzaman en güncel konser, gezi ve tatil gibi ücretsiz içeriklerin yanısıra, bir çok gezi rotası, gastronomi, kamp vb. bir çok alanda deneyimlerimizi paylaşmaya ve sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Dünyanın Merakla Beklediği Perseid Meteor Yağmuru İçin Geri Sayım Başladı

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri