KocaeliKonserler

Fettah Can İzmit Konseri Ücretsiz – Kocaeli Zafer Bayramı Konserleri

Fettah Can İzmit Zafer Bayramı Konseri

Fettah Can 1975 tarihinde Bursa Karacabey ‘de doğdu. Şarkıcı ve söz yazarı olan Fettah Can, Bu aşkın katili sensin, Boş bardak ve Olan bize oldu gibi şarkıları ile gönüllere girmeyi başardı. Kariyerinin henüz başlarında Emel Müftüoğlu ‘na verdiği “Ara Ara” isimli şarkısıyla büyük ses getirdi. Hane Yener ‘in “Sen Yoluna Ben Yoluma” albümünde 11 şarkısında da büyük katkı sağladı. Sonrasında Levent Yüksel, Sibel Can ve Gülben Ergen gibi bir çok ünlü isimle de çalıştı. Bir çok albüm ve tekli çıkaran Fettah Can farklı yorumu ve sesi ile dinlenme rekorları kırdı. Kocaeli Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlediği konser serisinde sahne alacak Fettah Can, Zafer bayramı kutlamalarına ayrı bir renk katacak. Zafer bayramı konserlerinden bir diğeri de Buray Konseri! Buray konseri ile ilgili tüm detayları web sitemiz Gezilinki.com ‘dan öğrenebilirsiniz. Şimdi gelin Fettah Can konseriyle ilgili detaylara göz atalım..

Fettah Can İzmit Konseri Nerede?

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konser, İzmir Sekapark ‘da gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Fettah Can İzmit Konseri Ne Zaman?

Kocaeli Beleyesinin düzenlediği Zafer Bayramı konserleri hız kesmeden devam ediyor. Buray ‘dan sonra Fettah Can ‘da geceye damgasını vuracak. 330 Ağustos Çarşamba günü saat 21:00 ‘da başlayacak konser için tüm plan ve programlarınızı yeniden geçirmenizi öneriyoruz. Zira bu konserler kaçmaz! Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Zeytinli Rock Festivali 2023 – Nerede? Ne Zaman? Tüm Detaylar

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri