AnkaraKonserler

Tuğçe Kandemir Yenimahalle Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Tuğçe Kandemir Yenimahalle Konseri

Romantik şarkıları ile gönüllere taht kurmuş Tuğçe Kandemir 1996 Ankara doğumludur. Söz yazarı, şarkıcı ve edebiyat öğretmeni olan Tuğçe Kandemir henüz 8 yaşında iken müziğe ilgisi başlamıştır. Öğretmen olarak atanmayı beklediği sırada yaşadığı ayrılık acısının üzerine “Bu benim öyküm” isimli şarkısı internet ortamında büyük ses getirince tüm hayatı bir anda değişmiş oldu. Yüz milyondan fazla dinlenen bu şarkı ile yılın en büyük çıkış yapan şarkısı seçilmiştir. “Gülü Soldurmam”, “Yanlış” ve “İçimdeki Ses” şarkıları ile de yüz milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan Kandemir, şöhret basamaklarını emin adımlarla çıkmaya başladı. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Yaz konserleri kapsamında sahne alacak Tuğçe Kandemir sevenleri ile buluşacak. Yaz konserleri ile bir çok ünlü ismi ağırlayan Ankara, yakın zamanda Tuğçe Kandemir ‘I ağırlamaya hazırlanıyor. Gelin Tuğçe Kandemir konseriyle ilgili detaylara bakalım.

Tuğçe Kandemir Ankara Konseri Nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği, Yaz Konserleri kapsamında sahne alacak Tuğçe Kandemir gecede en sevilen şarkılarını seslendirecek. Sevenlerinin dört gözle beklediği konser Ankara Yenimahalle ‘de Vedat Dalokay Parkında gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Tuğçe Kandemir Yenimahalle Konseri Ne Zaman?

Ankara Yenimahalle sakinlerinin dört gözle beklediği Tuğçe Kandemir konseriyle ilgili hazırlıklar devam ediyor. Tuğçe Kandemir konseri 16 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:30 ‘da başlayacaktır. Sizde planlarınızı yeniden gözden geçirin, zira bu konser kaçmaz! Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz konser, etkinlik ve gezi gibi içerikleri araştırarak bilgilerinize sunuyoruz. Sizlerde bu güncel bilgileri kaçırmak istemiyorsanız, bildirimlerinizi açarak web sitemizi takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Sivas’ ta 4 Mevsim Tatil Sıcak Çermik Kaplıcaları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri