FestivallerİstanbulKonserler

Özcan Deniz Silivri Konseri Ücretsiz – Silivri Yoğurt Festivali

Silivri Özcan Deniz Konseri Ücretsiz

Özcan Deniz, Türk oyuncu, şarkıcı ve yönetmendir. 19 Mayıs 1972’de Ankara’da doğdu. Kariyerine 1980 ‘lerin sonunda şarkıcı olarak başladı ve daha sonra oyunculuğa geçiş yaptı. Kader, Asmalı Konak, Suskunlar gibi çok sayıda dizi ve filmde rol aldı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra birçok albüm, single çıkardı ve müziğiyle birçok ödül kazandı. Türkiye’nin en popüler ve başarılı sanatçılarından biri olarak kabul edilir. Bir çok ödüle de imza atan sanatçının unutulmaz eserleri, Sevdanın Rengi, Kal de, Bir Dudaktan, Dön Desem ve Geçmiyor günler gibi hafızalara kazınmış şarkısı sıralanabilir. Özellikle bir dönem Sinema ve dizilerde de oynayan ünlü şarkıcı şu sıralarda yep yeni projelerin hazırlık aşamasında. Silivri Belediyesinin organizasyonu kapsamında konser verecek olan ünlü sanatçı, Silivri Yoğurt Festivali kapsamında sahne alacak. İzleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak olan sanatçı, hafızalara kazınmış olan bir çok eserini de seslendirmesi bekleniyor. Özcan Deniz Silivri Konseri detaylarına gelin birlikte bakalım..

Özcan Deniz Silivri Konseri Nerede?

Özcan Deniz Silivri Konseri Silivri Belediyesinin düzenlediği etkinlik kapsamında Yoğurt Festivali konser alanı olan kaymakamlık binasının yanında konser verecektir. Tüm Silivri halkına açık olarak düzenlenmektedir.

Özcan Deniz Silivri Konseri Ne Zaman?

Yoğurt Festivali kapsamında düzenlenecek olan konser 23 Temmuz Pazar günü saat 21:30 ‘da başlayacak olup, halka açık ve ücretsizdir. Yoğurt Festivali Kapsamında Silivri’de düzenlenecek diğer konserlerde şu şekildedir. Detaylı bilgi için Sibel Can Silivri Konseri ve Aleyna Tilki Silivri Konseri için gerekli bilgilere buradan bakabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir akşam geçirmenizi diliyoruz.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Bu yazımızda ilginizi çekebilir: Sakarya Baba Çocuk Kampı Ücretsiz – Macera Park’da Macera Başlıyor

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri