FestivallerİstanbulKonserler

Aleyna Tilki Silivri Konseri Ücretsiz – Silivri Yoğurt Festivali

Silivri Aleyna Tilki Silivri Konseri Ücretsiz

Aleyna Tilki Silivri Konseri; Aleyna Tilki, popüler bir Türk şarkıcı ve sosyal medya kişiliğidir. 28 Mart 2000’de Konya’da doğdu. Tilki, ilk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Tv lerde görülmeye başladı ve 2017 yılında YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında kısa sürede viral olan “Cevapsız Çınlama” adlı hit şarkısıyla ün kazandı.

O zamandan beri Tilki, “Sen Olsan Bari” ve “Yalnız Çiçek” de dahil olmak üzere birçok başarılı single yayınladı. 2018 Türkiye Müzik Ödülleri’nde En İyi Yeni Sanatçı ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi oldu.

Tilki, çeşitli platformlarda milyonlarca takipçiye sahip olduğu sosyal medyadaki aktif varlığıyla da tanınıyor. Sık sık kişisel ve profesyonel hayatı hakkında fotoğraflar ve güncellemeler paylaşıyor ve Türkiye’de ve ötesinde popüler bir etkileyici haline geldi.

Tilki, başarısına rağmen kariyeri boyunca eleştirilere ve tartışmalara maruz kaldı. Bazıları onu müzik ve moda seçimlerinde Siyah kültürünü benimsemekle suçlarken, diğerleri onu başarılı bir sanatçı olamayacak kadar genç ve deneyimsiz olmakla eleştirdi. Ancak, Türk müziği ve kültüründe popüler ve etkili bir figür olmaya devam ediyor. Silivri Belediyesinin Yoğurt Festivali kapsamında konser verecek olan pop yıldızı, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Silivri Belediyesinin düzenlediği Yoğurt Festivali kapsamında verilecek olan konserin detayları şu şekildedir…

Aleyna Tilki Silivri Konseri Nerede?

Silivri Belediyesinin düzenlediği organizasyon kapsamında konser verecek olan Aleyna Tilki Yoğurt Festivali konser alanı olan Kaymakamlık binası yanında konser verecektir. Tüm Silivri halkına açık olarak düzenlenecek konserde festivalin çok renkli geçmesi bekleniyor.

Aleyna Tilki Silivri Konseri Ne Zaman?

Yoğurt Festivali kapsamında düzenlenen konser tüm silivri halkına açık ve ücretsizdir. 22 Temmuz Cumartesi günü Saat 21:30 ‘da başlayacak olan konsere mutlaka katılmalısınız. Bu doyumsuz müzik ziyafetinde diğer sanatçıların verdiği konser detayları da şu şekildedir. Silivri Belediyesinin Düzenlediği diğer konserler olan; Sibel Can Silivri konseri ve Özcan Deniz Silivri konseri içinde tüm detaylara buradan bakabilirsiniz.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz Topkapı Konserleri: Müzik Dolu Bir Yaz Serüveni

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri