İstanbulYurtiçi Gezilerimiz

İstanbul’da Yılbaşında Gidilecek Yerler: 2022 Yılbaşı

İstanbul'da Yılbaşı Mekanları

İstanbul, yılbaşını kutlamak için en hareketli noktalardan bir tanesi. Yılbaşı gecesi binlerce, milyonlarca kişinin sokaklarda olması ve eğlence mekanlarını doldurması İstanbul için oldukça normal bir görüntü. Her yıl, oldukça fazla kişi İstanbul içerisinde yeni bir yılın gelişini kutluyor. Daha önce belirttiğimiz gibi sokaklar da tıklım tıklım oluyor. Peki, insanlar İstanbul içerisinde kutlama için hangi noktaları tercih ediyor. İşte, GeziLinki olarak İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler rehberini sizler için hazırladık. Bakalım İstanbul’da yılbaşı nerede kutlanır!

İstanbul 2022 Yılbaşı

1- İstiklal Caddesi

İstiklal Caddesi, kuşkusuz İstanbul’un en hareketli noktalarından. Yılbaşı zamanlarında ise ekstra bir hareketli. 2022 yılbaşı için İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler arasında ilk sırada olabileceğini söyleyebiliriz. İstiklal Caddesi üzerinde yer alan mekanlarda ve İstiklal’e çıkan ara sokaklarda bulunan ünlü eğlence yerlerinde yılbaşına özel birçok program yapılıyor. Sizlerle, bu mekânların bazılarını daha sonra paylaşacağız. Ancak sizler de İstiklal Caddesi’nde gezinirken şimdiden yılbaşı programlarının afişlerini görebilir ve yeni yıl ruhunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda geri sayım için her yıl binlerce kişi Taksim Meydanı’nda toplanıyor. Siz de bu topluluğa katılabilirsiniz. İyi bir yıl diliyoruz!

2022 yılbaşı

2- Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi, Kadıköy’de bulunuyor. Tarihi anlamda değerli olan sokaklardan bir tanesi olmasının yanında eğlencenin de nabzını tutan alanlar arasında yer alıyor. İşte bu sebeple 2022 yılbaşı için tercih edebileceğiniz yerler arasında geliyor Bağdat Caddesi. Cadde üzerinde birçok mekân var ve bu eğlence mekânlarının neredeyse tamamında yılbaşı özel programları oluyor. Olmasa bile sabaha yakın saatlerde kapatan birçok eğlence mekânı var. Yılbaşına özel süslenen Bağdat Caddesi kesinlikle İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler arasındadır.

bağdat caddesi

3- Nişantaşı

Nişantaşı, İstanbul içerisindeki lüks yerleşim yerlerinin başında geliyor. Kuşkusuz adı en çok duyulanlardan bir tanesi. Yapıların mimari özellikleri, dünyaca ünlü markaların ve kaliteli yerli markaların butikleriyle adını duyurmuş olan Nişantaşı, eğlence için de önemli bir yer. Birçok eğlence mekânı yılbaşı partileri için kolları şimdiden sıvamış durumda. Buradaki mekânlar için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 2022 yılbaşı için Nişantaşı sokakları da oldukça süslü bir hale getiriliyor ve partilerin sesleri mekânlardan taşıyor. Nişantaşı, İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler listesinde olmayı hak ediyor. Şimdiden iyi yıllar ve iyi eğlenceler diliyoruz.

istanbul'da yılbaşında gezilecek yerler

4- Beşiktaş

Beşiktaş Meydanı da her yıl hareketli görüntülerin geldiği yerlerden. Beşiktaş’ta Boğaz manzaralı mekânlardan tutun daha başka birçok eğlence mekânı bulunuyor ve genel anlamda, günlük yaşamda da buralar oldukça dolu oluyor. Ancak elbette 2022 yılbaşı denildiği zaman buranın çok daha kalabalık olacağını söylemek mümkün. Beşiktaş, İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler rehberi içerisinde önemli bir yerde. Burada bulunan mekânların da yılbaşı özel programlarına ve yılbaşı için yaptıkları bazı kampanyalara göz atmayı unutmayınız. Şimdiden iyi eğlenceler!

2022 yılbaşı

5- Karaköy

Karaköy, Beyoğlu’na bağlı bir semt. Oldukça güzel bir yerleşim bölgesi olan Karaköy’de aynı zamanda birçok sosyalleşme alanı da bulunuyor. Eğlence mekânlarının da olduğu semtte oldukça güzel bir yılbaşı kutlaması yapabilirsiniz. İstanbul’un her sokağı, yılbaşı akşamlarında ayrı eğlenceli oluyor. Karaköy’de dışarıda kutlamak isteyenlerin tercih edebileceği mekânlara sahip. 2022 yılbaşı için bir program yapıyorsanız Karaköy’e gidebilirsiniz. İstanbul’da yılbaşında gidilecek yerler rehberinde Karaköy, eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak. Şimdiden belli olan yılbaşı özel programlarına bakın ve güzeller güzeli Beyoğlu’nda güzel bir eğlenceye hazır olun.

karaköy

Ayrıca ilginizi çekebilir: Yılbaşında Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri