FestivallerİstanbulKonserler

Melek Mosso Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Melek Mosso Beylikdüzü Konseri

Melek Mosso Beylikdüzü Konseri; Yetenekli bir şarkıcı, besteci ve müzisyen olan Melek Mosso, 11 Kasım 1988’de hareketli Kayseri şehrinde dünyaya geldi. ‘Mosso’ sahne adıyla anılan şarkıcı Davarcı, aslında İtalyanca müzik terimi ‘Mosso’dan türeyen ve ‘hızlanma’ anlamına gelen Davarcı soyadını taşıyor.

Melek Mosso müzik yolculuğuna henüz 9 yaşındayken geleneksel bir Türk çalgısı olan bağlamayı ilk kez eline aldığında başladı. O zamandan beri müziğe olan tutkusu daha da güçlendi. Halen Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuyan Melek Mosso, hem vokal becerilerini geliştirmekle kalmıyor, hem de yan flüt çalarak yeteneğini ortaya koyuyordu. Genç yaşına rağmen müziğe olan bağlılığı sınır tanımayan Melek Mosso, yeteneğini mükemmelleştirmeye büyük özen gösteriyordu.

Öğrenimini başarıyla tamamladıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Grundig Türkiye’nin düzenlediği şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü kazanarak, müziğini ünlü Akustikhane stüdyolarında kaydetme fırsatına kavuştu. Ardından yapımcılığını ünlü Acun Ilıcalı’nın yaptığı “O Ses Türkiye” adlı popüler şarkı yarışmasında yeteneğini sergiledi.

2018 yılında popüler Youtube kanalında Yıldız Tilbe’nin ses getiren şarkısı ‘Vursalar Dilemme’yi yorumlayarak yeteneğini sergilemeye karar verdi. Yaklaşık 15 milyon dinlemeden oluşan etkileyici bir çalma sayısına ulaşan bu muhteşem yorumun milyonların kalbini büyüleyeceğini bilmiyordu.

Şarkıları melodik bir şekilde yorumlayan ünlü sanatçı Melek Mosso, büyük beğeni toplayan Çukur dizisinde yer alan “Işık Yok” şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti. Şarkıları kendine özgü yorumu, kendine özgü tarzı ve büyüleyici ses tonuyla birleşerek dinleyicileri daha da büyülüyor ve kalıcı bir izlenim bırakıyor. Melek Mosso 3 Eylül gecesi Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenleyeceği 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinde sahne alacak.

Melek Mosso Beylikdüzü Konseri Nerede?

Melek Mosso, Beylikdüzü Belediye’sinin düzenleyeceği 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinde sahne alacak. Herkes tarafından bilinen şarkılarından oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar için unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 3 Eylül gecesi Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Melek Mosso Beylikdüzü Konseri Ne Zaman?

3 Eylül gecesi Beylikdüzü’nde gerçekleşecek olan bu konser, saat 21.30’da başlayacak. Büyük konser için planlamalarınızı yapmanızda fayda var.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Gülşen Yenikapı Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri ve

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ücretsiz – Maltepe Belediyesi Zafer Bayramı Konseri

Daha fazla ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri