İzmirKonserler

Teoman İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Teoman İzmir Fuarı Çim Konseri

Fazlı Teoman Yakupoğlu yada sahne adıyla bildiğimiz Teoman, 1967 İstanbul doğumludur. Alternatif Rock ve Pop Rock tarzında yaptığı şarkıları büyük beğeni almaktadır. İlk solo albümünü 1997 ‘de çıkardıktan sonra büyük çıkış yakalayan Teoman, “Kupa kızı ve Sinek Valesi”, “İstanbul ’da Sonbahar”, “Serseri” ve “Bana Öyle Bakma” gibi bir çok eseri akıllara kazınmıştır. Kendine özgü bir tarzı olan Teoman, bir çok ödülü de müzik kariyerine sığdırmıştır. 2002 yılında “Mumya Firarda” ve “Romantik” filmlerinde de sahne almıştır. İzmir Enternasyonal Fuarında Çim Konserleri kapsamında sahne alacak olan Teoman, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. İzmir Fuarı boyunca bir çok ünlü ismin sahne aldığı Çim Konserlerinin ikincisi olan Teoman konseri ile alakalı detaylara gelin bir göz atalım..

Teoman İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Fuarında bu yıl yıldız yağmuru var! Çim Konserleri ile seri bir konser organizasyonu düzenleniyor. Folkart ana sponsorluğunda düzenlenen Teoman konseri Kültürpark ’ta Çim alanda gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarı girişleri ücretlidir ve ücretlendirme şu şekilde belirlenmiştir. Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL dir.

Teoman İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

Çim konserleri kapsamında düzenlenen Teoman konseri ile gece boyu sevilen sanatçının unutulmaz eserleri seslendirilecektir. Teoman severlerin dört gözle beklediği gecede Teoman sahne performansı ile izleyenlere büyük bir coşku yaşatacak. 2 Eylül Cumartesi saat 21:00 ‘da başlayacak konser için şimdiden planlarınızı gözden geçirin. 1-10 Eylül arasında planlanan konser serisini kaçırmak istemiyorsanız, web sitemiz Gezilinki.com ‘da bildirimlerinizi açarak tüm konser takvimi hakkında bilgi almalısınız.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Eyüpsultan Belediyesi Kültür Gezileri Başlıyor – Bursa, Edirne, Çanakkale GezileriBuray Darıca Konseri Ücretsiz – Kocaeli Zafer Bayramı Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri