BursaFestivallerKonserler

Kolpa Bursa Konseri Ücretsiz – Bursa 3. Uçurtma Şenliği

Kolpa Bursa Konseri 3. Uçurtma Şenliği

Adana kökenli bir rock gurubu olan Kolpa, 2005 yılında İstanbul ‘da, Vokalde Barış Yurtçu ve Bas ‘ta Bora Yeter tarafından kurulmuştur. 2010’da beş cover şarkıdan oluşan maxi single albümü “MAXIMUM” piyasaya çıkmıştır. Bu albümün ilk video klip şarkısı “Böyle Ayrılık Olmaz” listelerde bir numaraya yükselerek, uzunca bir süre liste başı olarak kalmıştır. Çok farklı bir yorumu olan gurup özellikle ünlü bir çok şarkıcının unutulmaz eserlerini yorumlamasıyla meşhur olmuştur. – Orhan Gencebay’ın “Bir Teselli Ver” şarkısı, Nilüfer’in “Böyle Ayrılık Olmaz” şarkısı, Levent Yüksel’in “Kadınım” şarkısı, Kenan Doğulu’nun “Aşk Oyunu” şarkısı ve Murat Boz’un “Maximum” şarkısının grup tarafından bambaşka bir tarzla yorumlamış olması, dinleyici kitlesi tarafından büyük ilgi görmüştür. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize dilen, 3. Uçurtma Festivali kapsamında sahne alacak Kolpa, gece boyu seyircilere eşsiz bir müzik ziyafeti verecektir. Çocuk oyun alanları, animasyon gösterileri, Atölye çalışmaları ve Ayaz Erdoğan konseri gibi bir çok farklı etkinlikle Festival büyük bir coşku ile kutlanacaktır. Kolpa konseri ile ilgili detaylara gelin bir göz atalım..

Kolpa Bursa Konseri Nerede?

Bursa Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği, 3. Uçurtma Festivali kapsamında yapılacak olan Kolpa konseri, Yunuseli Havaalanında gerçekleşecektir. Konser dahil tüm etkinlikler halka açık ve ücretsizdir.

Kolpa Bursa Konseri Ne Zaman?

Yunuseli Havaalanında gerçekleşecek olan konser, 30 Ağustos Çarşamba günü saat 21:00 ‘da gerçekleşecektir. Zafer Bayramı ile aynı güne denk geliyor olması, festivale ayrı coşku katacaktır. Festival 13:00 – 22:00 saatleri arasında olacaktır ve etkinlik esnasında 20 TL bedel ödeyerek sizde uçurtma kiralayabilir, bu renkli etkinliğe farklı bir eğlence katabilirsiniz. Elde edilecek gelir 6 Şubatta depremden zarar gören depremzedelere bağışlanacaktır. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Simge İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri