İzmirKonserler

Simge İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Simge İzmir Fuarı Çim Konseri

Simge Sağın ya da bilinen sahne adıyla Simge 1981 İstanbul doğumlu Pop şarkıcısıdır. 2010 yılları başında yayımladığı şarkılarla Türk pop müziği sahnesinde yer almaya başladı. Ancak asıl çıkışını 2015 yılında radyo ve televizyonlarda liste başı olan “Miş Miş” şarkısı ile gerçekleştirdi. “Yankı” , “Ben Bazen” gibi akıllara kazınan şarkılarından sonra özellikle Galatasaraylı futbolcu Mauro İcardi ile özdeşleşen “Aşkın Olayım” ile Türk Pop müziğine damgasını vurdu ve dinlenme rekorları kırdı. 92. İzmir Enternasyonal Fuarında Folkart ana sponsorluğunda Çim konserleri organizasyonu ile bir seri konser tertip edilmiştir. Bunlardan ilki Simge konseri, sonrasında bir çok ünlü isim gün gün sahne alacaktır. 1-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan İzmir Enternasyonal Fuarında konser verecek isimler de belli oldu. Tüm konserlerle alakalı detaylı bilgiyi web sitemiz Gezilinki.com ‘da bulabilirsiniz. Gelin konserle alakalı tüm detaylara birlikte bakalım..

Simge İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Fuarı bu senede çok renkli geçecek, fuar süresince bir çok ünlü isim sahne alacaktır. Bunlardan ilki olan Simge Sağın, Kültür Parkta gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarına girişler ücretli olup, İzmir kart ile girişler gerçekleşecektir. Girişler için ücretlendirme şu şekildedir. – Öğrenci 5 TL – Tam 13 TL Şeklinde ücretlendirilmiştir.

Simge İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

İzmir Enternasyonal Fuarı 2023 yılında da çok renkli ve hareketli geçecek gibi görünüyor. Çim konserleri ile başlayacak fuar etkinlikleri daha sonrasında farklı türlerde konserler ile devam edecektir. Folkart ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Çim Konserlerinde 1 Eylül Cuma günü saat 21:00 ‘da ilk olarak Simge sahne alacaktır. Sizde planlarınızı ve programlarınızı yeniden göz geçirerek Simge konseri ile eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Teoman Yapı Kredi Bomontiada Konseri Ücretsiz – World Acoustics Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri