İstanbulKonserler

Aydilge Tuzla Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Konseri

Aydilge Tuzla Konseri

Kiraz Mevsimi, Aşk Paylaşılmaz, Yangın var gibi şarkılarıyla ünlenen Aydilge, 25 Haziran 1979’da dünyaya geldi. Pek çok yeteneğe sahip olan Aydilge, yalnızca olağanüstü bir şarkıcı-söz yazarı değil, aynı zamanda radyoculuk alanında isminden söz ettiren bir konuşmacıdır. Yaratıcılığın önemli olduğu bu eşsiz evde büyüyen Aydilge’nin annesi ünlü bir şair ve babası ünlü bir doktordur.

Aydilge, henüz sekiz yaşındayken oldukça zorlu geçen TRT Ankara Radyosu Çocuk Korosu sınavlarını kazanarak olağanüstü yeteneğini ve müzik sevgisini herkese göstererek önemli bir adım atmıştır. Bu noktadan sonra bir radyo sanatçısı olarak sanat kariyerine başladı ve Türkiye’nin ilk Türk Sanat Müziği çocuk korosunun aranan isimlerinden oldu. Bu inanılmaz fırsat, Aydilge’nin 15 yaşına gelene kadar müzikal yeteneklerini  fark etmesine ve becerilerini geliştirmesine fırsat sundu. 2006 yılında burs desteğiyle Başkent Üniversitesi’nde eğitim hayatını noktaladı ve sadece kendi bölümünde değil, tüm üniversitede birincilikle mezun olarak kariyerinde önemli bir başarıya imza attı. Olağanüstü akademik performansı ile İstanbul Üniversitesi’nde Radyo-TV-Sinema alanında yüksek lisansını tamamlayarak prestijli “İletişim Uzmanı” unvanını kazandı. Kendine özgü tarzıyla tanınan şarkı, başarılı bir kariyere sahiptir. Aydilge, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Tuzla Sahil etkinlik alanında hayranlarına unutulmaz bir konser gecesi yaşatacak.

Aydilge Tuzla Konseri Nerede?

Aydilge, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Tuzla Sahil etkinlik alanında hayranlarına unutulmayacak harika bir konser gecesi yaşatacak. Herkesin hafızasında yer edinen şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar muazzam bir akşam geçirecek. Siz de bu etkinliğe katılabilirsiniz. 30 Ağustos Tuzla Sahil Etkinlik Alanı’nda Aydilge’nin eşsiz performansıyla gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Aydilge Tuzla Konseri Ne Zaman?

Merakla beklenen Aydilge konseri 30 Ağustos’ta saat 19.00’da başlayacak. Bu olağanüstü konserin büyüleyici deneyimine katılmak için müsaitliğinizi detaylı bir şekilde ayarlamakta fayda var.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Gülşen Yenikapı Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri ve

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ücretsiz – Maltepe Belediyesi Zafer Bayramı Konseri

Daha fazla ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri