Konserler

İzmir Kaan Tangöze Konseri: Kasım Ayı Konserleri 2021

Kaan Tangöze Kimdir?

Kaan Tangöze konseri, Kasım ayı konserleri 2021 yılı kapsamında sizlerle olacak! Biletlerinizi alın ve İzmir’de Kaan Tangöze sahnesinin heyecanını yaşayın.

Kaan Tangöze Kimdir?

Bilinen adıyla Kaan Tangöze’nin doğum adı Rıza Kaan Tangöze’dir. 5 Eylül 1973 yılında dünyaya gelen Kaan Tangöze, Türk müzisyen ve solisttir. Alternatif Rock türünde eserler veren ve Türkiye’nin en tanınmış gruplarından biri olan Duman’ın gitaristi ve solistidir. Elektro ve akustik gitar bunlara ek olarak da mızıka çalabilen Kaan Tangöze, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü mezunudur. Daha sonra ABD’de Seattle Üniversitesi’nde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Ancak bundan çok farklı bir yol çizen Tangöze, 1999 yılından günümüzü kapsayan bir zaman aralığı boyunca müzikle uğraşmıştır. Kaan Tangöze konserleri hız kesmeden devam etmektedir. Kasım ayı konserleri 2021 listelerinde Kaan Tangöze konseri en çok bileti satılan etkinliklerden biri olmaya devam ediyor!

kaan tangöze konseri

Kaan Tangöze, müzik kariyerine liseden sonra Ari Barokas ile kurduğu Mad Madame isimli grupta başlamıştır. İkilinin kurduğu grup, iki yıl boyunca faaliyet göstermiştir ve genellikle grunge/cover yapmışlardır. Daha sonraki girişimi ise ABD’de okurken olmuş ve Yakup Trana ile birlikte ABD’de de albümlerde parçaları geçti. Seattle’da yazdığı “LaLaLa” adlı parça iki toplama albümde yer aldı. 1999 yılına gelindiğinde ise Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas’la Duman’ı kurdu. Günümüzde de etkin bir grup olan Duman, Türkiye’nin en popüler ve kuşkusuz en başarılı gruplarından bir tanesi. Kaan Tangöze’nin Duman grubu ile 6 stüdyo albümü, 2 konser albümü ve 1 konser DVD’si vardır ve bunların yanında tek başına yaptığı çalışmalar da vardır. Kasım ayı konserleri 2021 yılında devam ederken Kaan Tangöze konseri de sizlerle olacak!

İzmir Kaan Tangöze Konseri 2021

Kasım ayında yapılacak olan Kaan Tangöze konseri, Covid-19 tedbirlerine uygun olarak yapılacak. En geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da Aşı Kartı ile içeri girilebilecek. Bunlardan herhangi birini gösteremeyenler maalesef konserin yapılacağı yere alınmayacak. HES kodu uygulaması da Kaan Tangöze konseri için yürürlükte olacak. Etkinlik alanında maske ve sosyal mesafe uygulamalarına özen gösterilecek.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük olanlar etkinliğe alınmayacak. Bilet kontrolünde biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Tüm bu kurallara uyulmadığı taktirde uygun görülmeyen kişiler kapıda bilet iadesi koşuluyla konser alanından içeri alınmayacaktır.

kasım ayı konserleri 2021

Kasım ayı konserleri 2021 listelerinde adı altın harflerle yazılı olan Kaan Tangöze konseri birçok yerde ve birçok zamanda yapılacak. Ancak ilk konserlerden biri İzmir konseri. Konser, 5 Kasım 2021 Cuma günü gerçekleşecek. Mavişehir MaviBahçe AVM, A Blok, Kat:3, No:304

KARŞIYAKA/İzmir adresinde gerçekleşecek olan konserin mekanının adı ise SoldOut Performance Hall! Biletlerin henüz tükenmediğini söyleyelim bu sebeple acele etseniz iyi olur.

Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz!

Ayrıca ilginizi çekebilir: İzmir Bombası Tarifi: MasterChef Türkiye İzmir Bombası

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu