İzmirKonserler

Seda Sayan Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Zafer Şenliği Konserleri

Seda Sayan Menemen Zafer Şenliği Konserleri

Aysel Gürsaçer yada bildiğiniz sahne adıyla Seda Sayan 1962 İstanbul ‘da doğdu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğu ile de ön plana çıkan Seda Sayan, Sabahların Sultanı Seda Sayan başta olmak üzere bir çok programında sunuculuğunu üstlendi. 1980 yılında büyük çıkış yakalayan Seda Sayan “Bebeğim”, “Ah Geceler” ve “Sensizliğe Yanarım” gibi hafızalara kazınan bir çok şarkısı ile gönüllere taht kurdu. Fantezi ve Arabesk müziğinin duayen ismi Seda Sayan yıllara meydan okuyor. Kariyerinde bir çok ödül ve başalar bulunan Seda Sayan Aktif müzik hayatına devam etmektedir. Menemen Belediyesinin Zafer Bayramı kapsamında organize ettiği Zafer Şenliği Konserleri kapsamında bir çok ünlü isim sahne alıyor. Menemen sakinlerinin dört gözle beklediği konserlerden bir tanesi de Seda Sayan Konseriyle alakalı detayları gelin bir göz atalım.

Seda Sayan Menemen Konseri Nerede?

Menemen Belediyesinin organize ettiği etkinlikte hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Menemen sakinleri de bu büyük müzik ziyafetini dört gözle bekliyor! Seyrek Meydanında gerçekleşecek olan konser halka açık ve ücretsizdir.

Seda Sayan Menemen Konseri Ne Zaman?

Zafer Şenliği Konserleri kapsamında düzenlenen konser serisinde 19 ünlü isim sahne alacak. Yıldız şöleni şeklinde düzenlenen organizasyonda 1-9 Eylül tarihleri arasında bir çok ünlü isim sahne alacaktır. Seda Sayan ‘da 6 Eylül Çarşamba günü saat 20:00 ‘da sevenleri ile buluşacak. Konserde sevilen şarkıları ile ve sahne performansı ile Menemen sakinlerini unutulmaz bir gece bekliyor. Sizlerde bu büyük şöleni kaçırmak istemiyorsanız planlarınızı gözden geçirin. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz gezi, tatil ve konser gibi içerikleri araştırarak bilgilerinize sunuyoruz. Güncel konser, gezi, tatil vb. içeriklerden haberdar olmak için sizde web sitemizin bildirimlerini açarak takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Volkan Konak İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri