AnkaraKonserler

Ece Seçkin Gençlik Parkı Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Ece Seçkin Ankara Konseri

Ece Seçkin Gençlik Parkı Konseri; Ece Seçkin 1991 İstanbul’da ailenin tek çocuğu olarak doğdu. Müzik hayatına henüz 3 yaşında iken piyano öğretmeni olan Lale seçkin ile ilk adımını attı. 1998 yılında konservatuvara girdi ve sınavlarda piyano bölümünde birincilik kazandı. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanıştı ve bütün müzik hayatı için bir dönüm noktası oldu. 2012 ‘de Ozan Doğulunun prodüktörlüğünde “Bu ne yaa” albümünü çıkararak müzik dünyasına ilk adımını attı. 2014 yılında ise “Şok oldum” albümü ile büyük çıkış yakaladı. Büyük dans gurupları ile de şarkılarını taçlandıran Ece Seçkin dinleyicilerini adeta büyülemeyi başardı. “Aman Aman” ve “Follow me” gibi hafızalarda kalan şarkıları ile kariyerini taçlandıran Seçkin, müzik hayatına devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Yaz Konserleri kapsamında bir çok ünlü sanatçı Ankaralılarla buluştu. Ece Seçkin ‘de yaz konserleri kapsamında sevenleriyle buluşacak. Gelin Ece Seçkin konseri ile ilgili tüm detayları inceleyelim..

Ece Seçkin Ankara Konseri Nerede?

Sahne performansı ve güzel sesi ile sevenlerine coşkulu anlar yaşatacak olan Ece Seçkin, Ankara Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği Yaz Konserleri kapsamında Gençlik Parkında sahne alacaktır. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Ece Seçkin Gençlik Parkı Konseri Ne Zaman?

Yaz konserleri kapsamında sahne alacak Ece Seçkin, Geçnlik Parkında Ankaralılara unutulmaz bir akşam yaşatacak. 2 Eylül Cumartesi saat 20:30 ‘da gerçekleşecek konser için planlarınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. Şimdiden keyifli akşamlar dileriz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Serdar Ortaç İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri