İzmirKonserler

Serdar Ortaç İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Serdar Ortaç İzmir Fuarı Çim Konserleri

Serdar Ortaç İzmir Fuarı Konseri; Serdar Ortaç Pop şarkıcısı ve söz yazarı, bir çok ödülü kazanmıştır. Bazı müzik eleştirmenlerince Serdar Ortaç ‘ın bir dönemlerde Türk Pop Müziğinin standartlarını belirlediğini belirtmiştir. Serdar Ortaç 1970 İstanbul doğumludur. İlk olarak “Aşk İçin” albümünü çıkararak müzik dünyasına girmiştir. “Karabiberim” şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Serdar Ortaç, Bir çok ünlü isimlede çalışmaları olmuştur. “Gecelerin Adamı”, “Karakedi”, “Çakra” gibi akıllara kazanan bir çok şarkısı vardır. İzmir Enternasyonal Fuarında Folkart ana sponsorluğunda Çim Konserleri adıyla bir konser serisi organize edilmiştir. 1-10 Eylül tarihlerine kadar sürecek olan Fuarda bir çok ünlü sanatçıda sahne alacaktır. Tüm fuar boyunca sahne alacak ünlü sanatçıların konser detaylarına web sitemiz Gezilinki.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Şimdi gelin Serdar Ortaç konseriyle alakalı detaylara bir göz atalım..

Serdar Ortaç İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

Çim konserleri kapsamında İzmir Fuarında sahne alacak Serdar Ortaç, sevenleri ile birlikte olmak gün sayıyor. Sevenleri özellikle güzel yorumu ve sahne performansı ile Serdar Ortaç ile güzel bir akşam geçirecektir. İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan da gerçekleşecek konser, halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarına giriş ücretlidir ve ücretlendirme şu şekilde belirlenmiştir; Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL olarak belirlenmiştir.

Serdar Ortaç İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

Çim Konserleri kapsamında sahne alacak ünlü isimlerden bir tanesi de Serdar Ortaç dır. Serdar Ortaç konseri 3 Eylül Pazar günü saat 21:00 ‘da başlayacaktır. Sizlerde bu müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız, plan ve programlarınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Fettah Can İzmit Konseri Ücretsiz – Kocaeli Zafer Bayramı Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri