AnkaraKonserler

Ankara Gazipark İkilem Konseri Ücretsiz – İkilem Konseri Ne Zaman? Nerede?

Gazipark İkilem Konseri Yaz Konserleri

İkilem isimli müzik grubu; Serhat Karan ve Uğur Ateş isimli iki arkadaş tarafından kurmuştur. Bir Sebebi Var isimli şarkılarıyla ile listelere girerek büyük çıkış yapan grup 2015 yılında ilk bestelerini yaptılar.  Grubun kendine ait olan şarkılarını ise ilk defa İkilem adıyla 2019 yılında yayınladılar. Nokta isimli besteleriyle Hollywood Music In Media ödülünde birinci olarak tamamlayan grup, isimlerini tüm dünya çapında duyurmayı başardı. Bir sebebi var ve Kaybolurum Gülüşünde şarkıları ile büyük çıkış yakalayan grup özellikle gençler arasında oldukça çekiyor. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Yaz konserleri kapsamında konser verecek olan İkilem, Geceye unutulmaz şarkıları ile imza atacak. Ankara büyükşehir Belediyesinin daha önce Merve Özbey ile başlayan ve Köfn ile devam eden konser etkinlikleri devam ediyor. İkilem konseri ile ilgili detaylara gelin göz atalım..

İkilem Gazipark Konseri Nerede?

Türk müziğinin sevilen ismi Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği yaz etkinleri kapsamında Ankara Gazipark’ta konser verecek olup, konser halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

İkilem Konseri Ne Zaman?

İkilem Gazipark’ta Ankaralılara eşsiz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor. Sevilen Grup 22 Temmuz Cumartesi saat 20:30 ‘da Gazipark’ta konser verecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir. Bu eşsiz müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız planlarınıza şimdiden göz atın. Keyifli saatler geçirmenizi dileriz.

Bu yazımızda Ankara Gazipark İkilem Konseri ‘ni ele aldık, daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Kızılcık Şerbeti Senaryosunu Ayarladı! Çok konuşulacak O Karakter Seçildi

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri