KocaeliKonserler

Kocaeli Karamürsel Kordon Cengiz Kurtoğlu Konseri Ücretsiz – Koceali’de Yaz Neşesi

Cengiz Kurtoğlu Konseri Ücretsiz

Kurtoğlu, müzik kariyerine 1980’lerde İstanbul’da çeşitli gece kulüpleri ve müzik mekanlarında sahne alarak başladı. Arap esintili Türk müziğinin kendine özgü tarzıyla popülerlik kazandı ve o zamandan beri çok sayıda albüm ve single yayınladı. Kurtoğlu’nun en ünlü şarkılarından bazıları “Yorgun Yıllarım”, “Aşkın Şarabı” ve “Neden”. Kariyeri boyunca, 1998 ve 1999’da En İyi Erkek Pop Şarkıcısı dalında Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Kurtoğlu, müzik kariyerinin yanı sıra birçok Türk filmi ve televizyon dizisinde de rol aldı. Tatlı Hayat ve Yılan Hikayesi dizilerindeki rolleriyle tanınmaktadır. Genel olarak, Cengiz Kurtoğlu, Türk müziği ve eğlencesinde çok saygı duyulan ve sevilen bir figürdür. Kendine has tarzı ve güçlü sesi onu Türkiye’nin en başarılı ve popüler şarkıcılarından biri yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin, Kocaeli ‘de Yaz Neşesi kapsamında düzenlenen bir dizi konserden sonuncusu Cengiz Kurtoğlu konseridir. Sevilen sanatçının unutulmaz eserlerini seslendirmesi beklenen konsere çok yoğun ilgi olacağı şimdiden kesin gibi..

Cengiz Kurtoğlu Kocaeli Konseri Ne Zaman ?

Kocaeli ‘de yaz neşesi ile Cengiz Kurtoğlu konseri 04 Temmuz Salı günü saat 21:00 ‘de gerçekleşecektir. Yaz neşesi kapsamında düzenlenen sonuncu konserdir.

Cengiz Kurtoğlu Kocaeli Kordon Konseri Nerede ?

Cengiz Kurtoğlu konseri Kocaeli Karamürsel Kordon da gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.
Sizlerde ünlü sanatçının unutulmaz şarkıları ile kendinizden geçmek ve unutulmaz bir akşam geçirmek istiyorsanız, ücretsiz olan bu konsere mutlaka katılmalısınız. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Kalamış Gezilecek Yerler? Kalamış Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Yenir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri