İzmirKonserler

Köfn Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Köfn Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Köfn 2018 yılında Salman Tin; Gitarist, Vokal, besteci ve söz yazarı, Bilge Kağan Etil; Prodüktör, müzisyen ve aranjördür tarafından kurulmuştur. Köfn gurubunu kuran Salman ve Bilge Kağan, özellikle “Bi Tek Ben Anlarım” şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayarak müzik listelerinde haftalarca bir numarada kalmıştır. “Köfün” yani sepet manasına gelen gurubun yaptıkları tüm eserleri bir sepet olarak görmesinden dolayı gurubun adını Köfn olarak belirlemişlerdir. “Tozluyaka” dizisinde de kullanılan Bir Tek Ben Anlarım şarkısı, bu dizi sayesinde de gurubun bilinirliğini çok fazla arttırmasında etken oldu. Ayrıca bu şarkı o kadar çok sevilmiş olacak ki Burcu Özberk ve Murat Boz ‘un baş rolde oynadığı “Rüyanda Görürsün” filminde de kullanıldı. Böylece gurup 2022 yılında gerçekleşen Altın Kelebek ödülünü de En iyi çıkış yapan şarkıcı ve En iyi şarkı kategorilerinde ödüle layık görülmüştür. 30 Ağustos zafer bayramı kapsamında Menemen Belediyesinin Kurtuluş Şenliği konserleri kapsamında bir çok ünlünün sahne alacağı etkinlikte Köfn ‘de sahne alacaktır. Gelin Köfn konseri ile ilgili tüm detaylara bir göz atalım..

Köfn Menemen Konseri Nerede?

Kurtuluş Şenliği kapsamında konser verecek olan Köfn hazırlıklarını sürdürüyor. Menemenlilerin heyecanla beklediği gurup, gecede sevilen şarkılarını seslendirecek. Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek olan konser halka açık ve ücretsizdir.

Köfn Menemen Konseri Ne Zaman?

Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte bir çok ünlü isim sahne alacak, bunlardan bazıları; Murat Boz, Hadise, Kibariye, Sefo ve Sertab Erener ‘in yanı sıra toplamda 19 ünlü isim ile müzik şöleni gerçekleştirilecektir. 1-9 Eylül tarihleri arasında devam edecek konserlerde, Köfn 8 Eylül Cuma günü saat 20:00 ‘da sahne alacaktır. Sizde bu eşsiz müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız, tüm plan ve programlarınızı gözden geçirin. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz tatil, gezi ve konser gibi içerikleri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Güncel bilgileri zamanında edinmek istiyorsanız bildirimlerinizi açarak web sitemizi takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Aydilge Tuzla Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Konseri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri