Konserler

Teoman Konseri: Ekim Ayı Bursa ve İstanbul Konserleri

Teoman Konseri Ne Zaman

Teoman konseri, ekim ayı konserleri ile iki ilde sizlerle! Teoman’ın Bursa ve İstanbul konserleri ne zaman, nerede yapılacak hepsi ve daha fazlası burada!

Teoman Kimdir? Teoman Hakkında

1967 yılında Fazlı Teoman Yakupoğlu adıyla dünyaya gelmiştir. Sahnede Teoman adını kullanan sanatçı; Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Türkiye’nin en üretken sanatçılarından biri olduğu su götürmez bir gerçektir. Alternatif rock ve pop rock türünde eserler veren sanatçı, 1997 yılından beri aktiftir. 2011 yılında müziği bırakıp artık şarkı söylemeyeceği haberini veren Teoman, sevenlerini oldukça üzmüştü ancak aradan 1 yıl geçtikten sonra 2012 yılında yeniden kariyerine kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı. Günümüzde hâlâ eser vermeye ve şarkı söylemeye devam etmektedir. Ekim ayında da Teoman konseri sevenleriyle olacak. Çeşitli yerlerde konserler verecek olan Teoman’ın ekim ayı konserleri listesi az sonra sizlerle olacak!

teoman konseri

Sanatçı, müzik kariyerine 1986 yılında kurduğu Mirage adlı grupta vokalistlik yaparak başlamıştır. Daha sonra bu grup dağılınca adları duyulmuş olan Mavi Sakal, Indians, Black Rose ve Işığın Yansıması adlı gruplarla müzik yaşamına devam etti. Bu gruplardan sonra ise müzik kariyerine solo olarak devam etti. Sanatçı, üretken geçirdiği seneler boyunca birçok ödül aldı ve yaptığı şarkıların kalitesiyle kendini parlattı. İşte Teoman’ın albümleri:

 • Teoman (1996)
 • O (1998)
 • Onyedi (2000)
 • Gönülçelen (2001)
 • Teoman (2003)
 • En Güzel Hikayem (2004)
 • Renkli Rüyalar Oteli (2006)
 • İnsanlık Halleri (2009)
 • Aşk ve Gurur (2011)
 • Eski Bir Rüya Uğruna… (2015)
 • Gecenin Sonuna Yolculuk (2021)

Ekim ayı konserleri kapsamında Teoman konseri sizleri bekliyor!

Teoman Konserleri Ne Zaman? 2021 Ekim Ayı Teoman Konseri

Teoman, ekim ayı konserleri kapsamında sahnelerde olacak. Ekim ayı içerisinde iki adet Teoman konseri yapılacak. Teoman’ın açıkladığı konser takvimine göre ekim ayı içerisinde Bursa ve İstanbul içinde konserler olacak. Ekim ayı konserleri devam ederken yeni elen Covid-19 tedbirlerine konserler boyunca uyulacak. Herhangi bir Teoman konseri de istisna değil elbette.

Yeni Covid-19 tedbirlerine göre konser alanlarına girişte HES kodu ve ateş ölçme uygulaması kesinlikle olacak. Ayrıca kişilerin aşı kartı taşıma zorunluluğu da var. Eğer aşı kartı yoksa bunun yerine en geç 48 saat önceden yapılmış PCR testi bulundurma zorunluluğu var.

teoman konseri

Ekim ayı konserleri ile yapılacak Teoman konseri takvimi şöyle olacak:

İstanbul’daki konser, 14 Ekim 2021 Perşembe akşamı Harbiye Açıkhava sahnesine gerçekleşecek. Defalarca kez bu sahnelerde sevenleriyle buluşan Teoman yine eşsiz bir akşam yaşatmak için sahnelerde olacak. Harbiye Açıkhava sahnesindeki konser, saat 21.00’da başlayacak.

Bursa’daki Teoman konseri, 16 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek ve konser alanına girişte 18 yaş sınırı bulunacak. Konser, saat 21.00’da başlayacak. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Duman Konseri: Duman Konseri Ne Zaman Yapılacak?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri