İzmirKonserler

İzmir Aliağa Zeynep Bastık Konseri Ücretsiz – Aliağa Sanat Günleri

Aliağa Zeynep Bastık Konseri

Türk pop müziğinin ünlü ismi Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1993 Çanakkale’de doğdu. Bir çok ünlü ismin şarkılarını kendi yorumu ile seslendiren sanatçı özellikle gençler arasında çok fazla beğeni kazanmıştır. Gençlik dizilerinde de rol alan Zeynep Bastık bir çok ünlü isimlede düet yaparak şöhret basamaklarını emin adımlarla çıkmıştır. 2021 yılında bir grupla Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerde sahne aldı. 2021 yılında bir evlilik geçiren Zeynep Bastık, bir yıl sonra boşandı. Bir çok başarı ve ödülü genç yaşta elde eden ünlü popçu, yorumu ve sesi ile büyük beğeni topladı. Zeynep Bastık, İzmir Aliağa Belediyesinin düzenlediği ve Socar Türkiye iş birliği ile düzenlenen, Aliağa Sanat Günleri kapsamında bir konser verecek. Aliağa Belediyesinin vatandaşları için düzenlediği ve 2 Temmuz’da başlayan bu konser serisinde bir çok sanatçıda sahne almaktadır. Bu konserlerle alakalı tüm detayları web sitemizde bulunabilirsiniz.

Aliağa Konser Takvimi 2023

Aliağa Zeynep Bastık Konseri Nerede Gerçekleşecek?

Bir çok etkinlik, konser, açık hava sineması, çocuk tiyatrosu ve yetişkin tiyatrosu gibi Aliağa sakinlerinin bu yaz çok eğleneceği kesin gibi. Zeynep Bastık konseri ile devam eden konser fırtınası daha bir çok ünlü isimle etkinliğe ayrı bir renk katıyor. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyonu alanında gerçekleşecek olan konser, halka açık ve ücretsizdir.

Aliağa Zeynep Bastık Konseri Ne Zaman?

Zeynep Bastık’ın en sevilen şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşayacak olan Aliağa sakinleri, büyük bir heyecanla konser saatini bekliyor. 19 Ağustos Cumartesi gerçekleşecek olan konser saat 21:30 ‘da başlayacaktır. Aliağa Konser Takvimi 2023 ile gecenin bir diğer sanatçısı ise Emir Can İğrek. Bu iki sanatçı ile gece çok renkli geçecek gibi. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Düzce Burak King TEFO Ve SEKO Konserleri – Dünya Düzce Günleri Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri