Konserler

Duman Konseri: Duman Konseri Ne Zaman Yapılacak?

Duman Konseri Nerede?

Duman konseri, ekim ayı konserleri kapsamında Eskişehir’de sahnede olacak! Siz de biletlerinizi alın ve Duman grubunu canlı olarak dinleyin.

Duman Hakkında

Duman’ın vokalisti Kaan Tangöze, doksanlı yılların başlarında vokalistlik kariyerine başlamıştır. Okumaya gittiği Seattle’de müzik hayatına devam etmiştir ve Türkiye’de çıkarmak istediği albümünün parçalarını hazırlamıştır. Kaan Tangöze, Ari Barokas ve Yakup Trana’dan oluşan Mad Madame’da toplama albümlerde yer aldılar. Daha sonra Blue Blues Band’de çalan Batuhan Mutlugil’i Mad Madame grubuna dahil ettiler. Ve böylece 1999 yılında Duman grubu kurulmuş oldu. Ancak bu grupta Yakup Trana yer almadı.

duman konseri

Başta, Duman grubunun bir ismi yoktu. Grup ise vokal ve gitarda Kaan Tangöze, gitar ve geri vokalde Batuhan Mutlugil, bas gitar ve geri vokalde Ari Barokas, bateride başta Alen Konakoğlu’dan, sonra Cengiz Baysal’dan oluşmaktadır. Grup sonraları Halimiz Duman adlı şarkıdan etkilenerek isimlerini Duman koymuşlardır. Duman konseri, ekim ayı konserleri içerisinde Duman sevenlerle buluşacak. Türkiye’nin en iyi gruplarından biri olan Duman sizlerle!

Duman, birçok albüme imza atmış bir gruptur. Bu albümleri şöyle listeleyebiliriz:

  • (1999) Eski Köprünün Altında
  • (2002) Belki Alışman Lazım
  • (2005) Seni Kendime Sakladım
  • (2007) En Güzel Günüm Gecem 1999-2006
  • (2009) Duman I
  • (2009) Duman II        
  • (2013) Darmaduman

Duman konseri, ekim ayı konserleri kapsamında sizleri bekliyor olacak. Biletlerinizi erkenden alın ve yetenekleri ile göz kamaştıran bu grubu canlı canlı dinleme şansına erişin!

Duman Konseri Nerde Yapılacak? Duman Konseri Ne Zaman Yapılacak?

Covid-19 pandemisi kurallarına uygun olarak maske ve mesafe kuralına etkinlik boyunca uyulacak. Ekim ayı konserleri kapsamında yapılacak olan konser, Eskişehir’de olacak. Daha birçok şehirde konser verecek olan Duman, Eskişehir’de Milyon Performance Hall’de yapılacak. Eskişehir Performance Hall; Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No:113, TEPEBAŞI/Eskişehir adresinde.

Duman konseri sırasında alana girmek için Aşı Kartı zorunluluğu olacak. Eğer Aşı Kartı yoksa, en geç 48 saat önce yaptırılmış ve sonucu negatif olan PCR testiniz de geçerli olacaktır. HES kodu uygulaması zorunluluğu da olacak. Ayrıca konser alanına 18 yaşından küçükler alınmayacaktır. Etkinlik 18 yaşındakiler ve 18 yaşın üzerindekiler içindir.

duman konseri

Ekim ayı konserleri, normalleşmeye dönüp üniversitelerin açılmasıyla sizlere iyi gelecek! Duman, 13 Ekim Çarşamba günü sahnede olacak. Konser alanının kapıları saat 21.00’da açılacak. Şimdiden biletlerinizi alın, Duman konseri biletleri erkenden bitiyor.

İyi eğlenceler diliyoruz!

Ayrıca ilginizi çekebilir: Beşikderesi Şelalesi Kamp Alanı: Eskişehir Kamp Alanları

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri