İzmirKonserler

Ücretsiz Athena İzmir Fuarı Konseri – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ücretsiz Athena İzmir Fuarı Çim Konserleri

Athena Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşlerin kurduğu Türk Rock, Punk ve Ska tarzı müzik yapan Athena, 1987 yılında kurulduğu kabul edilir. Özoğuz kardeşler okukla gitmekten pek haz almadığından henüz 11 yaşında gitar eğitimi almaya başlar. Megadeth , Nuclear Assult, Slayer ve Metallica gibi gruplardan etkilenen ve ilgi duyan kardeşler, kendi şarkılarında ise Türk ezgilerini ve motiflerini kullanmaktadır. Bir çok şarkısı mars gibi stadyumlarda söylenen ve bir dönem Türk Basketbol Milli Takımı için besteledikleri “12 Dev Adam” ise dillerden dillere söylenmiştir. İzmir Enternasyonal Fuarında İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği, Çim Konserleri kapsamında sahne alacak Athena, hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gelin konserle ilgili detaylara bir göz atalım.

Athena İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği Çim Konserleri kapsamında düzenlenen Athena konseri Kültürpark Çim Alanda gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarı girişleri bu yıl Öğrenci 5 TL ve tam 13 TL olarak belirlenmiştir. Fuar girişleri İzmirim kart ile yapılacaktır.

Athena İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

Çim Konserleri kapsamında sahne alacak Athena sevenleri ile buluşmak için tüm hazırlıklarını sürdürüyor. 8 Eylül Cuma günü saat 21:00 ‘de başlayacak konser için planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi öneriyoruz. Çoşkulu sahne performansı ve hafızalara kazınmış şarkıları ile İzmirlilere unutulmaz bir akşam yaşatacak olan Athena, konser akşamında İzmirliler ile birlikte olacak. Bir çok ücretsiz tatil, gezi ve konser gibi içeriklerden haberdar olmak için Gezilinki.com ‘un bildirimlerini açmayı unutmayın. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Muazzez Ersoy Akhisar Konseri Ücretsiz – Zafer Haftası Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri