Konserler

Batuflex ve Lvbel C5 konseri ne zaman? Batuflex ve Lvbel C5 kimdir?

Batuflex ve Lvbel C5 Konseri Nerede?

Batuflex ve Lvbel C5 konseri için geri sayım başladı. Batuflex & Lvbel C5 birlikte Kocaeli’nde hayranları ile buluşacak.

BATUFLEX KİMDİR?

İstanbul’da 1999 yılında dünyaya gelen gerçek ismi Batuhan olan bir rap şarkıcıdır. Çocukluk yıllarından beri rap ile ilgilen Batuflex, ilk rap şarkıları söylemeye başladığında 6 yaşındaydı. Erken yaşlarda müzik kariyerine başlayan Batuflex ilk stüdyo kaydını henüz 11 yaşındayken almıştır. Müzik ilgisinin yanı sıra lisanslı futbolda oynamıştır.

Türkiye’de rap müziğin yaygınlaşmaya başladığı yıllarda, rap dünyasına sağlam bir giriş ile giren Batuflex; ATM, Kafa Roket ve Amcalar Geldiğin’de şarkıları ile rap hayranlarının ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Batuflex Lvbel C5 birlikteliği ise sosyal medya üzerinden gerçekleşmiştir. Müzik dünyasına yeni yeni girmeye başlayan Batuflex’e Lvbel C5 instagram üzerinden mesaj atarak tanışıp birlikte şarkı yapmak istediğini söylemesi üzerine bu teklife sıcak bakan Batuflex ve Lvbel C5 birlikteliği başlamış oldu.

BATUFLEX POPÜLER ŞARKILARI

Dalga

Ralli

KHRBR

Dünya Hain

Amcas RMX

Dumanı Pasla

Çarşamba Pasla

Amcalar Geldiğinde

ATM

Savage

LVBEL C5 KİMDİR?

2000 yılında İstanbul’da doğan Lvbel C5 aslen Sakaryalı bir rap müzik sanatçıdır. Gerçek ismi Burak Bodur’dur. Lvbel C5 ismi kuzenleri tarafından bir alkol markasından esinlenerek önermesi üzerine Burak bunun telife girebileceğini düşünmüştür. Bu yüzden Lvbel olarak değiştirmiştir. Fakat bununda kısa olduğunu düşünen Burak Bodur, C4 bombasından esinlenerek piyasaya bomba gibi düşeceği anlamında kendine Lvbel C5 ismini takmıştır.

Küçük yaşlardan beri rap ile ilgilenen Burak Bodur, ilk profesyonel stüdyo kaydını 16 yaşındayken almıştır. Dijitalde şarkıların yayınlayarak adından çokça bahsettiren Lvbel C5, rap müzik piyasasına bir yapım şirketi ile profesyonel olarak girmiştir.

Batuflex ile tanıştıktan sonra bu birliktelik ile çok keyif aldıklarını söyleyen ünlü rapçiler birlikte şarkı yaparak konserlere çıkma kararı almıştır.

LVBEL C5 POPÜLER ŞARKILARI

10 Numara

Aynen Öyle

Zor

Dans

Hani

Andale

Korkum Yok

BATUFLEX & LVBEL C5 KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Batuflex ve Lvbel C5 konseri için geri sayım başladı. Batuflex ve Lvbel C5 , 30 Kasım 2021 saat 20:00’da Hayal Kahvesi Kocaeli’nde hayranları ile buluşacak. Konserin bilet fiyatı 120 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Konser alanına girişte gelen misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

Konser esnasında misafirlerin salgın önlemleri kapsamındaki maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlar sergilememesi önemle rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Ezginin Günlüğü konseri ne zaman? Ezginin Günlüğü kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri