İzmirKonserler

Sibel Can İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Sibel Can İzmir Fuarı Çim Konserleri

Sibel Cangüre yada bilinen adıyla Sibel Can 1970 İstanbul’da doğdu. Annesi Bursa Mudanyalı babası ise Yugoslav göçmenidir. Sibel Can henüz çocuk yaşlarda müzik ile tanıştı, 13 yaşındayken babasının kemanı eşliğinde Almanya, Viyana, Hollanda ve İsrail’de dans edip şarkı söyledi. Daha sonrasında yaşı büyük gösterilerek Halikarnas Gazinosunda işe başladı. Bir çok gece kulübünde sahne aldıktan sonra meşhur Maksim gazinosunda sahne almaya başladı. Yaşı küçük olduğunda dolayı Maksim gazinosuna kapatma cezası verildi ve Sibel Can yaşı altı yaş büyütülmesi için mahkeme açıldı ve yaşı büyütüldü. 1987 yılında “Günah bize çıktı” albümünü Orhan Gencebay ‘ın büyük desteği ile çıkarttığı albümü satış rekorları kırdı. Sonrasında şöhret basamaklarını hızla çıkan Sibel Can, sevilen sesi ve muhteşem sahne performansı ile gönüllere taht kurmuştur. İzmir Büyükşehir Belediyesinin organizasyonu ile ve Folkart sponsorluğu ile bir dizi konser etkinliği düzenlenmektedir. Sibel Can ‘da İzmir Fuarı Çim Konserleri etkinliğinde bir konser verecektir. İzmirlileri muhteşem günler bekliyor, 1-10 Eylül tarihinde kadar sürecek olan konserlerin yanı sıra bir çok eğlencede İzmirlileri bekliyor. Gelin Sibel Can konseri ile ilgili detaylara bir göz atalım.

Sibel Can İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

Çim Konserleri kapsamında gerçekleşecek Sibel Can konseri, İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan’da gerçekleşecektir. Şimdiden planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.. Zira bu konser kaçmaz! Konser halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarı girişleri ücretli yapılacaktır. Giriş ücretleri şu şekilde planlanmıştır; Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL şeklinde olacaktır. Girişler İzmirim kart ile gerçekleşecektir!

Sibel Can İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

İzmir halkı her yıl İzmir Fuarını dört gözle beklemektedir, çünkü bir çok konser ve eğlenceli aktivelerin gerçekleştiği Fuar bu yılda oldukça hareketli geçecek. Güzel sesi, yorumu ve üstün sahne performansı ile Sibel Can ‘da bu yıl etkinliklere oldukça büyük renk katacaktır. 5 Eylül Salı günü saat 21:00 ‘de başlayacak olan konser için şimdiden hazırlıklarınızı yapmanızı öneriyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz konser, ücretsiz gezi ve ücretsiz bir çok tatil ve aktiviteleri araştırıp paylaşıyoruz. Bu paylaşımlarımızı kaçırmamak için bildirimlerinizi açmanızı öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını da ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Kolpa Bursa Konseri Ücretsiz – Bursa 3. Uçurtma Şenliği

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri