Festivallerİzmir

İzmir Cocktail Festival 2021 Ne Zaman Yapılcak?

İzmir Cocktail Festival Nerede?

İzmir Cocktail Festival; miksoloji ve gastronominin, sahne sanatlarının isimlerini buluşturarak yeni bir deneyim yaşatacak!

İzmir Kokteyl Festival Nedir?

İzmir Kokteyl Festival, standart olan büyük ve fazla katılımcılı festivallerden farklı olarak Covid-19 pandemisi kurallarına oldukça uygun bir festivaldir. Sınırlı katılım, maksimum deneyim sloganı ile mini festival anlayışına uygun Festival, yeme-içme kategorisi içinde bir festival olarak karşımızda. Bunun yanında ekim ayı konserleri kapsamında da birçok sanatçı festival sahnesinde olacak! İlki 2018 yılında düzenlenmiş festival, yoğun ilgi görünce 2020 yılında tekrarlanmıştır. 2020’de pandemiye uygunluğu ile de iyi bir eğlence olmuştur.

izmir cocktail festival

2021 yılı ekim ayında yeniden İzmir sokaklarını ve sahnelerini şenlendirecek olan festival içinde Zeynep Bastık, Jabbar, Güntaç Özdemir, Köfn, Hend ve Mertkan Akd sahne alacak! Miksoloji ve gastronominin önemli temsilcileri de İzmir Cocktail Festival ile ilgililerini bekliyor! Bu önemli temsilciler, atölyeler, gün boyu sürecek eğlendirici aktiviteler, özgün tasarımcı butikleri, her damak tadına hitap eden sokak lezzetleri ve çok daha fazlası İzmir Cocktail Festival’de.

Atölyeler

  • Cocktails with local herbs
  • Easy cocktail make at home
  • Highball collection
  • How to create your own cocktail
  • Perfect cocktails make at home

Kokteyl Barlar

  • Blok
  • Cartel
  • Mandela’s Ubuntu
  • Om Atelier
  • ve daha fazlası…

İzmir Cocktail Festival Nerde Yapılacak? İzmir Cocktail Festival Ne Zaman Yapılcak?

Festival, Covid-19 pandemisi kurallarına uygun olarak yapılacak. Sosyal mesafe kuralına ve maske kuralına uyulması zorunlu olacak. Festivalin organizatörleri bu kurallara uymayanları festival alanından çıkarmak konusunda serbestler. Bunun dışında ateş ölçümü yapılacak ve ateşi yüksek olan kişiler alana alınmayacak.

Festival için aldığınız biletler yalnızca konser alanına girişte kullanılabiliyor. Festival içerisindeki diğer hizmetler ekstra ücret ödemenizi gerektirecek.

izmir cocktail festival

İzmir Cocktail Festival, İzmir Arena’da yapılacak. 1649 Sok. No:107 Turan Bayraklı/İzmir adresinde olan İzmir Arena’da olacak festival için biletleri çeşitli satış noktalarından temin edebilirsiniz. Ayrıca festival alanının girişinde de bilet alabileceğiniz noktalar bulunmaktadır. Gişede fiyatlar biraz daha yüksek olabilir ancak orası da bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Festival, ekim ayı içerisinde yapılacak. Bu mini festival, 23 Ekim 2021 Cumartesi gününde yapılacak ve festival yalnızca 1 gün sürecek. Şimdiden biletlerinizi alın, bazı internet sitelerinde biletlerin hemencecik tükendiğini de belirtelim.

Maksimum bir deneyim için İzmir Cocktail Festival, İzmir Arena’da sizleri bekliyor!

Ayrıca ilginizi çekebilir: Dikili’nin En İyi 7 Plajı: İzmir’in Soğuk Sularıyla Serinleten Tatil

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri