Festivallerİstanbul

Martı Gençlik Festivali İrem Derici Konseri Ücretsiz – Martı Fest 2024

Martı Gençlik Festivali İrem Derici Konseri

Martı Gençlik Festivali İstanbul’da her yıl düzenli olarak gerçekleşen popüler bir müzik festivalidir. Festival, bir dizi ünlü yerel ve uluslararası sanatçının konseri ile taçlandırılıyor. Dünyanın her yerinden on binlerce müzik tutkunu kendine çekiyor. Martı Festivali 2024 ’ün merakla beklenen performanslarından biri de Ora Arena ’daki İrem Derici konseri. Ünlü şarkıcı ve söz yazarıdır. Başarılı albümlere imza atmış güçlü vokali ve enerjik sahne duruşuyla sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Ora Arena ’daki İrem Derici konserinin festivalin en önemli unsurlarından biri olması bekleniyor. Konser mekanı, İstanbul’un kalbinde yer alan, Türkiye’nin ilk ve en büyük çok amaçlı eğlence mekanıdır. Festival kapsamında planlanan konser geniş bir izleyici kitlesine ulaşması hedefleniyor.

Martı Fest 2024 Nerede Gerçekleşecek?

Bu Yılda heyecanla beklenen festival Ora Arena ‘da gerçekleşecek. Türkiye’nin en büyük çok amaçlı eğlence mekanı olan Ora Arena İstanbul Bayrampaşa ‘da dır. Adres: Altıntepsi, Yeni Çiftlik Cd., 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Martı Fest 2024 Nezaman Gerçekleşecek?

Martı Gençlik Festivali 2024 yılı için 28 OCAK 2024 tarihinde gerçekleşecektir. Bu yılda çok büyük katılım olacağı öngörülen festivali ilgi şimdiden çok yoğun şekilde devam etmektedir. Martı Geçnlik Festivali İrem Derici Konseri Ne Zaman Başlıyor? 28 OCAK tarihinde düzenlenen etkinlikte İrem Derici saat 16:0 ‘da sahne alacaktır.

Martı Gençlik Festivali 2024 Ücretlimidir?

Martı Gençlik Festivali tamamen ücretsizdir. Ancak Festivale katılmak isteyenlerin Martı uygulamasında hesabı olması öncelikli şarttır. Martı uygulamasını henüz telefonunuzda yoksa, profil oluşturmanız yeterlidir. Festival günü kapıda, telefonunuzdaki Martı uygulamasını kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Martı Gençlik Festivalinde Bu Yılda Hediye Yağmuru Var!

Festival’de her yıl olduğu gibi bu yılda hediye yağmuru var. Festival kapsamında verilecek hediyeler şu şekildedir.

– Etkinliğe katılacak tüm martı kullanıcılarına 500 TL değerinde Martı Kuponu

– Etkinliğe katılan 10 şanslı kişiye çekilişle martı scooter hediye

– Etkinliğe katılan 5 şanslı kişiye çekilişle IPhone hediye

Martı Festivali Program Akışı

– Saat 13:00 Kapı Açlışı

– 14:30 Cihan Hatipoğlu

– 15:30 Hediyeler ve Çekilişler

– 16:00 İrem Derici Konseri

Festival’de Yaş Sınırı Varmıdır?

Düzenlenecek olan etkinlikte herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

Etkinlik Alanında Yeme İçme Mevcutmudur?

Etkinlik alanında yeme içme ile ilgili herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ayrıca Festival kapsamında yeme içme ile ilgilide sürprizler bulunmaktadır. Daha fazla tatil ve gezi fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Melike Şahin Kanyon Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri